Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Baratnőm 2,5 hetig nem akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baratnőm 2,5 hetig nem akar talalkozni velem egy fontos vizsga miatt. Ez nem túl sok idő?

Figyelt kérdés

Nagyon fontos, hogy sikerüljön neki, a féleve a tét. De nem nagyon sok idő ez?

Egy városban élünk ráadasul.



2019. ápr. 29. 11:16
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
30%
Szegény kis kukid.
2019. ápr. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Az attól függ:

- Mennyire nehéz amiből vizsgázik?

- A tanár extrém szigorú, ami miatt fél, hogy megbuktathatja?

- Van valamilyen tanulási nehézsége, ami hátráltathatja?

- Dolgozik/ mást tanul mellette, ami miatt ennyit kivesz belőle ez a dolog?

- Esetleg az utóbbi időben nem tudott részt venni az előadásokon és most mindent pótolhat lóhalálában?


Ha ezek közül semmi sem jellemző a helyzetére, akkor vagy szimplán ennyire ráfeszült a témára vagy valami olyan dolga akadt ebben a 2,5 hétben, amiről nem szeretné, ha tudomást szereznél, így könnyebb neki, ha elkerül téged.

Azzal viszont nem feltétlenül értek egyet, ha azt mondják, hogy nem igaz, hogy vki nem ér rá fél órára... nekem pl. nem lenne pofám fél órára ugrasztani vkit, hogy csak úgy ellegyünk miközben én majd lefordulok a székről a fáradtságtól. Ebben az esetben én is inkább azt mondanám, hogy napoljuk el a találkozót. De egy sima vizsga miatt a töb mint 2 hét tényleg soknak tűnik.

2019. ápr. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Hát szerintem sok. Pedig én orvosis vagyok, szóval tudom milyen az, ha sokat kell tanulni, és nekünk kb. minden tárgyunkon a félévünk múlik.. Ez alapján kb. soha nem kellene, hogy legyen senkim.

Egy kis lazítás azért simán belefér mindennap, 2,5 héten keresztül nonstop tanulni kb. lehetetlen.

2019. ápr. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nálam volt olyan, hogy 3 hétig nem tudott velem találkozni a barátom személyes okok miatt, nem az ő hibájából. Közben azért tartottuk a kapcsolatot telefonon, facebookon, stb., néha még kb. 10-30 perces találkozók is voltak. Szóval azért ilyenek szerintem beleférhetnek, de vannak helyzetek, amikhez meg alkalmazkodni kell, akár tetszik mindkét félnek, akár nem. Ez viszont tényleg bele kellene férjen, 0-24 órát szünet nélkül úgysem tud tanulni senki.
2019. ápr. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem sok. Durva szakra jártam, volt h csak 3 hetente találkoztam az akkori barátommal. Megértette.
2019. ápr. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!