Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nálatok szakítóok lenne, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálatok szakítóok lenne, ha zaklatna és fenyegetne titeket a párotok exe?

Figyelt kérdés
Őt is, és hiába kérné szépen, csúnyán, nem hagyná abba? Egyszóval a párotok kiállna mellettetek, de nem bírna vele, ő meg külön élvezné, hogy feszültséget szít köztetek.
2019. máj. 1. 17:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2019. máj. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%
Nem, helyette repülne a feljelentés.
2019. máj. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha kiáll mellettem a párom, akkor nem szakítóok. Viszont feljelentém az exét a bizonyítékokkal együtt a rendőrségen.
2019. máj. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Fruzs33 ***** válasza:
100%
Nem.mivel kiáll értem.Megmondanám,hogyha nem áll le,akkor megyek a rendőrségre,vagy szólok közeli hozzátartozójának,hogy állítság le.
2019. máj. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
81%

Ha kiállna mellettem, akkor mégis miért szakítanék vele egy harmadik ember viselkedése miatt, amiért ő nem felelős?


Ha nem unná el egy idő után az exe, és túlmenne egy ponton, akkor először figyelmeztetném, hogy ha nem hagyja abba, akkor feljelentést teszek ellene zaklatásáért. Ha ez nem elég, akkor bizonyítékok gyűjtése után tényleg jogi útra terelném a dolgot, ahelyett, hogy szakítok azzal, akit szeretek.

2019. máj. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Először is nem muszály ehhez ex-nek lenni elég egy őrült szerelmes! Mindenesetre NEM LENNE KIZÁRÓ OK! Főleg ugy hogy a párom ki állna mellettem először is civilaltan beszélnem meg az illetővel! Ha ez nem segít akkor indulatos meg mondom neki hogy fejezze be mert következmények lesznek ha ez sem segít akkor bemosok neki egy hatalmasat és utána feljelentem pluszban... :D
2019. máj. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát eleve össze sem jönnék ilyen nővel. Miért? Mert én egy nyugodt, békés ember vagyok, így sosem vonzottam azokat a nőket, akik a balhés, a falu bikája típusú pasikra buktak. Szóval nem lenne szakító ok, mert eleve össze sem jönnénk.
2019. máj. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!