Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek ez szakítóok lenne?

Figyelt kérdés

Szakítanátok,ha a pàrotok tőletek várná el a változást,miközben ő volt mindig a hunyó minden dologban,ami miatt elvesztettétek a bizalmatokat ?

Nyílván enélkül nincs kapcsolat,megcsalás nem volt,de sokat hazudozott.Aztán ő akadna ki,ha valamire rákérdezel időnként.


2018. nov. 30. 20:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hazudozás számomra önmagában tolerálhatatlan. Emellett ha valakivel sosem lehet érett felnőttek módjára konfliktusokat kezelni, akkor abból sosem lesz boldog párkapcsolat.
2018. nov. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ehhez mindenki másképp viszonyul. Sokan megpróbálnák helyrehozni a kapcsolatot beszélni a másikkal, újabb esélyt adni.


Viszont...ha az emberben már felmerülnek a kérdések....hogy....van ehhez egyáltalán kedvem? nyűg ezaz egész? unalmas már? szívesebben csinálnék mást? inkább hagyjon mindenki békén?? a f**asznak van ehhez kedve inkább tovább állok...


Akkor nincs sok értelme..

2018. nov. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Elvesztetted az önbizalmad... Szerintem igenis véget kéne ennek venni. Ez a kapcsolat úgy tűnik, csak árt neked. Nincs értelme szerintem. Én sokkal kisebbert is szakítottam már. Pl amikor még úgy éreztem szeretem, de nem eléggé, mert egyedül is ellennek, és nem éreztem mellette boldognak magam. És utólag, jó döntés volt :)
2018. nov. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

Ez a GYK.Itt minden szakìtó ok. Nem tudom de az ilyen emberek akik mindig a másikat tartja hunyónak általában épp annyira hibàsak csak ezt nem hajlandók beismerni. Változást pedig nem elvártok egymástól,hanem együtt változtok és nagyon is jó dolog.


Ezeket mérlegelve kell dönteni.Ha szakìtani akarsz szakìts,ha menthető és mindketten szeretnétek arra is képesek vagytok. De ne az itteni nethusszárokkal győzködtesd magad mert semmi értelme.

2018. nov. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Borzaskata válasza:

Ezt csak Te döntheted el, hogy szakítasz e.


Olyan nincs, hogy csak az egyik félnek kell a másikhoz idomulnia. Ez közös munka.


Ha nincs bizalom, ez örökös hitetlenkedést okoz a másikkal szemben... Évek múlva is kételkedni fogsz, hogy igazat mondott e...


Te tudod, mennyit ér Neked ez a kapcsolat. De egy rossz kapcsolatban maradni nem csak időpocsékolás, de lelkileg is tönkre tesz.

Gondold át a lehetőségeidet.

2018. nov. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. :)

Én nem sarazok be senkit,én mindig őszinte vagyok mindenkivel,hűséges,mindig megbeszéltük,hogy kinek mire van szüksége,de valahogy ő nem volt mindig őszinte,sokat titkolózott.Szerintem ez nem az én hibám,én mindig megértő voltam,de hát...

Csak azert is kérdezem,mert nem tudom,hogy túlreagálom-e vagy pedig már lépnem kellett volna.Ezért érdekel más véleménye/tapasztalata,hogy összevethessem az enyémmelm

2018. nov. 30. 22:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!