Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítóok, ha nem cigizett,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítóok, ha nem cigizett, de rászokott és tagadta?

Figyelt kérdés

A barátommal 5 éve vagyunk együtt, úgy jöttünk össze, hogy egyikünk se dohányzott. Eleinte egyáltalán nem, utána max buliban pár szívás, de semmi több - legalábbis részemről.

Most tudtam meg, hogy már 1 éve a munkahelyén napi szinten elszív egy dobozzal... pedig tudja, hogy nem szeretem, mert a családjában ráadásul sok volt a tüdőrákos is... Eddig dugdosta előlem, meg gyorsan beáztatta a ruháit, úgy intézte, hogy ne vegyem észre. Beszéltem vele erről, nekem azt mondja nem szokott rá, hétvégén egyáltalán nem gyújt rá meg semmi, de munkahelyén nem bírja megállni, a kollégáinak azt mondja rászokott...

Normális, hogy ez rosszul esik?


2018. júl. 9. 21:01
 1/7 anonim ***** válasza:
55%
Tehát egy évig fel sem tűnt. Most pedig akkor igazából azért szakitanal nehogy 30 év múlva tüdőrákot kapjon, ami igazából nem is annyira függ össze a dohányzással mint amennyire azt hirdetik?
2018. júl. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A "sunyítás" az, ami zavar...
2018. júl. 9. 21:29
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
A szakitook h nem jo a kapcsolatotok,a bago a legkisebb ott ahol hazudozás van,mert az egyik fél retteg ha a másik vmit megtud..
2018. júl. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 peca1000 ***** válasza:

Normális ha zavar.


Ezzel a buliban el szívok 1-2 szálat sosem értettem. Ha az nem zavar, akkor mièrt baj, ha máskor is dohányzik.


Ha nálunk az asszony bármikor rászokna a cigire (kivéve a lazát :) akkor azonnal szakítanék vele.


Egyikünk sem dohányzik,utáljuk a cigit.

2018. júl. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
48%
#1 "nem is annyira függ össze" :D. Ez jó. Végülis egy láncfűrész sem függ össze azzal, hogy elveszted a lábad, de ha találkozik a kettő, akkor azért elég gyakran sajnos mégis megtörténik. Kedves Kérdező, azért gondold át, hogy mi zavar. Az, hogy sunyizott, vagy hogy cigizik. Mert ha az előbbi, azzal nagyon nem tudsz mit kezdeni, ha megígéri, hogy nem sunyizik többet előtted, akkor lehet adni neki még egy próbát. Ezzel azt éred el, hogy előtted is cigizni fog. Ha az zavar, hogy cigizik, akkor meg nyilván megszoksz, vagy megszöksz. Vagy megkéred, hogy hagyja abba, és talán megteszi. Megértem a helyzeted, én a cigi szagát sem szeretem túlzottan, egy barátnőm anno rászokott és eltitkolta, de rájöttem. Kértem, hogy ne csinálja, nem akarta abbahagyni, véget vetettem neki. 21F
2018. júl. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Elgondolkodtató az egész kapcsolatotok, hogy mennyire figyeltek egymásra, és ő miért érzi azt hogy nem lehet veled őszinte. Ha napi egy doboz cigit elszív, azt hogy nem vetted észre? Azt más azért meg lehet érezni. Meg nem tűnt fel, hogy beáztatja a ruháit? Vagy ez nálatok ennyire természetes, hogy beáztatjátok ha kell ha nem? Baromira figyelhetsz rá, ha egy évig semmit nem vettél észre.

Ebben a kapcsolatban a cigi a kisebbik gond.

2018. júl. 10. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én szakítanék, mert hazudott.


Az más kérdés, hogy milyen "remek" az a kacsolat, ahol sunyítani kell a másik előtt. :(

2018. júl. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!