Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért érdekli ennyire a múltam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érdekli ennyire a múltam?

Figyelt kérdés
Közel 1 éve vagyunk együtt a párommal. Nagyon boldog vagyok vele, viszont úgy érzem nem vagyok neki elég jó. Mindent tudni akart a múltamról, ami elég zűrös. Sajnos ez pár hazugsághoz vezetett nálam, mert van amiről nem szeretnék beszélni. 1-2 már kiderült és nem sok esély van rá, hogy a többi is kifog, Én mégis félek, hogy ha most nem leszek őszinte akkor el fogom veszíteni. Mondjak el mindent? Miért foglalkozik ennyit a múltammal? Tudna ezen változtatni?

2019. máj. 1. 21:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi értelme egy kapcsolatnak ha hazugságokra épül? Tudod hogy tartja a mondás a hazug emberről meg a sánta kutyáról.
2019. máj. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mert fosik, hogy egy sittes, drogos, meleg, ...voltál/vagy.
2019. máj. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
15%

Szerintem kontrollmániás a párod. Nagyon rossz, ha eroltetnek valakit, hogy beszéljen. Ennek semmi értelme.

Persze olyan infót meg érdemes megosztani, ami mindkettőtökre hatással lehet.

2019. máj. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha nem akarod megosztani vele a múltatad,közöld a pároddal,hogy te meg szeretnéd tartani. Megtarthatod,ám akadhat olyan történés,véletlen ami belenyúlhat az őrzött titkodba.

Míg nincs gyerek addig kellene eldönteni,mit akarsz tenni.

Részint egyetértek veled abban,hogy nem szolgáltatjuk ki önmagunkat.

Áthidaló megoldásként írom:megmondhatod a párodnak, hogy nem vagy, vagy, nem tudsz felkészülni arra,amit ő szeretne.Hagyd meg neki,hogy jobban megismerjen téged!

2019. máj. 2. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!