Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj, ha sosem kedveskedik nekem a barátom?

Figyelt kérdés

Én mindig igyekszek örömöt okozni neki, ha nálam van, készítek reggelit neki is, néha vacsorával várom, megmasszírozom alvás előtt, orálisan is kielégítem viszonzás nélkül, mert látom hogy jól esik neki, ha magamnak rendelek pizzát, ő is megeheti a felét. Az utóbbit azért írom, mert ha magának rendel én max egy szeletet vehetek, ha chipset eszik és többet veszek belőle, már izél hogy “naaa”, ha nála alszom, mindig csak magának csinál reggelit, kakaót is, nem nagyon szokott kedveskedni. Ez baj?

1 éve vagyunk együtt, az elején még igen, utána már nem.

23/L


2019. máj. 2. 12:52
1 2 3 4
 1/33 A kérdező kommentje:
Még annyi, hogy pff arról szó sincs, h meglepjen valamivel, csak magát lepi meg, és azt örömmel mutatja nekem. Venni nekem valamit? Sose kérek, de egy üveg jegesteáért is húzza a száját, ha nekem vette, mert épp nem volt nálam pénz
2019. máj. 2. 12:53
 2/33 anonim ***** válasza:
100%
Egy ev utan ez mar gaz
2019. máj. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
93%

Nekem nem baj, de ha velem csinálná,megmutatnám neki hol az ajtó, és keresnék egy normális pasit.

Biztos egyke.

2019. máj. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked ez így jó, és nem vágod ki, akkor nyilván nem baj. Ha neked ez baj lenne, akkor már régen léptél volna. Mindenkivel azt lehet megcsinálni, amit hagy.
2019. máj. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
90%
Nekem nem baj.
2019. máj. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
De mit mondjak neki mégis? Hogy csináld már ezeket, mert különben vége? Nem lehet kényszeríteni
2019. máj. 2. 13:09
 7/33 anonim ***** válasza:
91%

Jegestea.... ha az egyik barátnőmnek nincs éppen pénze vagy nem annyi simán kipótlom neki, nem nagy cucc majd visszaadja, vsgy egyszer meghívom. Barátok vagyunk sztem ez tök normális.

A páronak is megtenném ha lenne (most nincs). Elvégre segítjük a másikat ha tudjuk akár a barátunk akár a lárunk ha megtehetjük még ilyen apróságokkal is.

2019. máj. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy nem lehet kényszeríteni, nem is kell.

De ha ő ilyen beállítottságú, neked meg ez fáj, rosszul esik és nem változtat, akkor szakítani kell és keresni mást, aki olyan, mint akit elképzeltél.

De nyilván nem fog változtatni, mert neki ez a normális, Neked meg nem az a normális, hogy a pasid beszól 2 szem csipsz miatt.

Az elején nem olyan volt, most már kimutatja a foga fehérjét, nem vagytok egymáshoz valóak.

Szóval ha neked baj, búcsút kell inteni neki. Nem kell feltétlenül ragaszkodni valakihez, mert szép a szeme, jó a felsőteste, vagy akármi. Ahhoz kell ragaszkodni,aki emberileg megfog és nyilvánvalóan Ti nem illetek össze.

2019. máj. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%
Valóban nem lehet kényszeríteni, nem is kell, nem is tudnád. Ő ilyen. Már megszokta, hogy nyalod a seggét és semmit nem vársz cserébe. Ha neked így jó, akkor maradj vele és csicskulj neki életed végéig.
2019. máj. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
De mi a normális? Ez a kérdés, mert lehet csak túlreagálom
2019. máj. 2. 13:24
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!