Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valóban lehetséges egy banàn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban lehetséges egy banàn miatt összeveszni?

Figyelt kérdés

A férfi beszól a nőnek, hogy túl sok banànt eszel, mivel az hízlal. Egy 170 cm-es nőnek pedig a 75 kg sok. Ne majszoljon banànt, egyen inkàbb répàt. A nő erre dühbe gurul és a férfihoz vàgja a kispàrnàt. Reggeltől hozzà sem szól.


Akkor most a banàn a bűnös? A férfi csak jót akart.


Vélemény?


2019. máj. 2. 15:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%
Nem a banán a bűnös, hanem a bunkó pasi meg az agresszív csaj.
2019. máj. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Peter_mota ***** válasza:
74%
Kedves kérdésíró! Egy házastársról van e szó vagy egy szimpla kapcsolatról ?
2019. máj. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Peter_mota ***** válasza:
33%
Második vagyok * házaspárról
2019. máj. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

A pasi minek van olyan nővel, akit nem tart vonzónak? Nyilván nem a banánon van a hangsúly, hanem azon, hogy a pasi a nőt cseszegeti a súlyával. Ha nem tetszik neki egy teltebb testalkatú nő (azért 170 cm 75 kg-vel még messze nem kövér, csak van rajta kis plusz), akkor gondolom tudja merre van az ajtó.


Amúgy az ilyen "a férfi csak jót akart" jellegű megjegyzések még csak rontanak a dolgon. Ha ennyire segíteni akar, főzzön inkább ő és vigye el magával hegyet mászni, máris sokkal jobban fogja magát érezni mindkét fél.

2019. máj. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
7%
4. Majd pont egy ilyen tonnadonna fog hegyet mászni! Inkább zabálja a banánt, mint egy majopm, az egyszerűbb. utána meg fáj neki az igazság.
2019. máj. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
82%
Kedves 5-ös. Én 68 kg vagyok a 160 centimhez, de szeretek és szoktam is hegyet mászni, sőt kerékpározni is rendszeresen. Úgyhogy azért, mert vkinek van kisebb nagyobb feleslege, attól még szerethet mozogni a banán evés mellett. Mellesleg a 170 centihez a 75 kiló nem donnatonna... 36N
2019. máj. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
42%

Mindkettő bunkó egy fajzat lehet. De főleg a férfi.

30F

2019. máj. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
81%
Itt nem a banánon van a hangsúly, hanem egymás kölcsönös tisztelethiányán, és a normális kommunikáció hiányán. A kérdésben szereplő páros szerintem bármin össze tudna veszni.
2019. máj. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
16%
Azt hittem banánon csak csimpánzok vesznek össze...
2019. máj. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
82%

Nyugi, nekem egy exem pár szem malnán veszett össze velem :-D


Nem a hizlalas mellett csak egyke gyerek volt megszokta hogy minden az övé

2019. máj. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!