Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Bővebben lent....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Bővebben lent. (sokkal bővebben[nem engedi máshogy kirakni a kérdést])

Figyelt kérdés

Még csak 1 éve vagyunk együtt a párommal, nagyon hamar bútoroztunk össze, de nem is itt kezdődik a probléma. Szóval én egy nem olyan kevés súlyfelesleggel küzdő lány vagyok (106kg 172cm),viszont ez nem volt mindig így. Mikor osszejottunk már a párommal akkor is ilyen alkat voltam, és ő mikor még csak ismerkedtünk és úgy volt nem lesz sok komolyság a mi kapcsolatunkban akkor elmondta hogy soha nem feküdt le még ilyen ducibb csajjal, viszont én nagyon megfogtam és kimondottan jó velem a szex. A végén össze is jöttünk majd 1-2 hónapra rá össze is költöztünk. A cuccaimban voltak régebbi 2-3 éves fényképek amiken voltam kB 65kg. Ez még az előtt volt, hogy kiderul volna hogy IR-em, PCOS-em és pajzsmirigy problémám van amitől elkezdtem gömbölyödni. Eddig semmi baj nem volt, elnézte, elcsodálkozott, elmeseltem neki hogy mi a bajom, mitől van, és hogy ez nem fog így maradni, csak az addigi életemből adodoan nem volt okom amiért kezeltessem magam, és tudjak változtatni rajta. Így maradtam dunduska. Viszont már én is érzem az egészségügyi problémáit is, és nem is érzem magam jól a bőrömben, hisz tudom hogy nem ez a normális és nem vagyok egy mutatós darab. Ebben megvétózott de azt mondta hogy nem volna annyira rossz, mert teljesen más voltam úgy, meg nekem is könnyebb lenne stb stb. Nem is volt ez tovább téma. Elmentem az orvoshoz, elkuldott további vizsgálatra és az utolsó időpontom ahoz a dokihoz ami számít is most lesz majd 28an (februárban kaptam oda a beutalot) . És ezt le is tudtuk itt. Rendesen volt szexuális életünk hetente 5xkb, mióta az új munkahelyen dolgozik csak heti 2x 3x, viszont az utolsó 3-4 hétben ez megváltozott, mintha egyszercsak ezt elvágták volna. Nekem nagyobb az igényem, és ezt belátom, és nem is zavart ez, hogy nem mindig kapom meg amit szeretnék, mert tényleg belátom hogy nagyobb az étvágyam. Mikor már 1het nem volt semmi, úgy beprobalkoztam volna jött a baba most inkább ne, jó? És akkor ez így le lett tudva. De ez egyre frusztrálóbb lett. Viszont ezen kívül a kapcsolatunkat semmi probléma nincs. És ma úgy döntöttem, mivel szemtől szemben nem szeretek. Nem nem szeretek, egyszerűen nem tudok ilyenekről beszélni, ma munkahelyemrol messengeren megkérdezem tőle ez miért van. Szó szót követett és kinyögte a végén hogy a súlyom miatt. Mondtam neki, hogy de én ezt nem tervezem így hagyni, és 28.a után ennek teljes melbedobassal nekiugrok hogy változtassak rajta mert nekem se jó. És hogy ő ezt nem akarta mondani hogy megbantson, és hogy szeret de nem kíván már úgy mint az elején, és nem tudja mit csináljon. Felhivott, beszéltünk és elmondta hogy nagyon szeret és hogy tuja hogy én is, de nem tud ezzel mit kezdeni. Szóval itt a kérdés az hogy azon kívül amit amúgy is szeretnék tudok mást tenni, hogy addig is amíg nem lesz ennek olyan kimondottan látható következményei is együtt maradjunk? Hisz nagyon szeretem, nem akarom elvesziteni. De nem csak miatta akarok lefogyni hanem magam miatt is, viszont nekem szükségem van a szexualitásra is, hisz már most kezdek kicsit bele kattanni. És tudom hogy neki is kell, de ha nem kíván akkor mást fog megkivanni, viszont az sehova nem vezetne. Segítsetek kérlek.

24L



#probléma #túlsúly miatt
2019. máj. 2. 21:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
28%

Mi a kérdés?


Fogyj le, probléma megoldva minden téren.

2019. máj. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ez a terv, viszont ki fog tartani addig mellettem? Mert egy 30 de inkább 40 kilós felesleg nem 1-2 hónap alatt olvad le.
2019. máj. 2. 21:10
 3/14 anonim ***** válasza:
59%
Te egy "majdember" vagy. Majd 28-a után... Nem, bazzeg, már egy éve el kellett volna kezdeni vagy legalább februárban, amikor elhatároztad. Az összes problémád alapja a (te szervezetednek) nem megfelelő táplálkozás. Olvass utána, ha nem hiszed.
2019. máj. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
75%

A Kérdező ezzel a súlyával jött össze a párjával akinek akkor ez megfelelt (közel 1 évig!).

Most hirtelen nem jó - egyszerűen nem a súllysl lehet gond, egyszerűen elszállt nála a rszín köd.

2019. máj. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Rockarc ***** válasza:
47%

Ahogy szoktam irni, elhizott hajotorottet meg sosem talaltak. Neked motivacios problemaid vannak elsosorban. Ha 3 napra leallsz a kajalassal, konkretan nem eszel semmit, az eleg sok a szervezetednek, hogy maskepp kezelje az ehseget. Utana mar csak arra kell figyelni, hogy ne egyel tul sokat es siman megindul a sulycsokkenes.


Varhatoan ezt nem birod ki, pedig megcsinalhato. Ha majd a baratod lelep, akkor jusson eszedbe ez, igy mar eleg sokk lesz ahhoz, hogy erdemlegesen tegyel is ellene valamit. Vannak akiknek Mohacs kell a valtozashoz, addig el vannak a langyos vizben.


43F

2019. máj. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

,,csak az addigi életemből adodoan nem volt okom amiért kezeltessem magam, és tudjak változtatni rajta"-Olyan nincs, hogy nincs ok arra, hogy egészséges maradhass, főleg 24 évesen.


1 éve együtt vagytok, hányszor mondtad el neki, hogy majd lefogysz? Mert lehet eltelt egy év ,ő várta tegyél valamit magadért, te pedig nem álltál neki semminek hanem folytattad úgy az életed ahogy előtte.Nem tart egy évig egy kivizsgálás, egy-két vérvétel meg a többi után kapsz gyógyszert, ir diéta meg egyebek emellé elkezdesz mozogni és már lement rólad kb 10-12 kg..Még akkor is ha nem sietsz.Csak az elmúlt egy évben.De amúgy neked ha megkapod a megfelelő gyógyszeres kezelést,tartod a diétát és mellé mozogsz alapból az elején hirtelen fog lemenni jó pár kg mert viszonylag nagy pluszból az elején gyorsabban olvadnak a kg.Az utolsó 10 az majd nem lesz olyan könnyű.


Le kell ülnöd vele és megbeszélni.Együtt éltek,ne írásba kérdezd, mert sokszor az arc, is beszédes és kérdezd meg melletted marad e? Ha esetleg nem maradna se gondold azt, hogy neked akkor már nem is kell semmit tenned magadért!

2019. máj. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
57%

Mennyit adtál le február óta?

Én is ir-es és pcos vagyok. Ahogy írtad, a 30-40 kiló plusz nem pár hónap alatt fog lemenni, de nem is két hét alatt mászott rád fel!!

Könyörgöm! Nálam, amikor hirtelen feljöttek a kilók, egészen pontosan hat kilóval mutatott többet a mérleg, és hirtelen nem értettem miért, hiszen nem zabáltam, heti többször mentünk biciklizni... Egyből mentem orvoshoz. Nem vártam a sült galambot, hogy feljöjjön még plusz tíz, aztán még plusz tíz stb.. Az orvos elküldött laborba, pár nap múlva volt időpontom, az eredmény másnapra kész lett. Vissza az orvoshoz, ő felírta a gyógyszert, amit kiáltottam kemény 144 Ft - ért három havi adag, ugyanis a tb támogatja!

Elmondta hogy milyen kajákat kerüljek, mit egyek inkább. Egy hónap múlva lement a hat kiló, meg még három kiló is. Összesen kilenc. Mi lenne ha újra elkezdenék sportolni?

Szóval hagyjuk a dumát, amit itt lenyomsz. A pasid is pontosan tudja, hogy üres magyarázkodás részedről ez a hirtelen feljött 30-40 kiló, meg nem tudtál eddig tenni ellene... Szerintem az fáj neki, hogy lusta igénytelen vagy, ráadásul hazudsz is neki. A súlytöbbletedről csak te tehetsz, ellene is csak te tehetsz, ha akarsz. Nem kéne félremagyarázni. Egy kis önkontroll kell az orvosi vizsgálat után. Nem nagy trükk ám! Az orvostudomány szerencsére szuper jól kezeli ezt a betegséget,tünetmentesen, úgyhogy fejezd be a kifogásokat!

2019. máj. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
51%
A barátnőmnek is súlyfeleslege lett a pajzsmirigy problémája miatt. Amikor mar 150cm -es csaj 80kg-ra hízott eldöntötte elkezdi a diétát és rendszeresen napi egy órát tornázik. Mostmár 50 kg ami a magasságához tökéletes. Még mindig pajzsmirigy probémája van! Még mindig diétán van és marad is mert így nem szedi vissza a kilokat,viszont már egy ideje nem is fogy. Alkalmazkodott a szervezete!Szerintem ez biztatásként rád is hathat! Ne várj semeddig kezd el a diétát és tornázz!
2019. máj. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
25%

Nekem ugyanez a problémàm, ràadàsul az én pajzsmirigyem egyszer túl, egyszer meg alulteng. Képes vagyok 1-2 hónap alatt 4-6 kilót hízni, ès fogyni is. A szekrényemben van egy adag 38-as, egy adag 40-es; ès egy adag 42-es ruha, mikor épp hogy.

Viszont : nekikezdtem egy, JB Rives àltal ajànlott életmódvàltàsnak (fasting) amit kifejezetten az ilyen problémàkkal küzdőknek ajànlanak. Màr 6 hónapja csinàlom, azalatt lement rólam kb 4-5 kg ès folyamayosan tartom a 40-es méretet (171 cm vagyok ès elég erős mellben illetve csontban is).

Emellett felbéreltem egy személyi edzőt, nem olcsó, de megéri, hetente 3szor reggel fél 6- fèl 7 között 1 óra sport, mielőtt a csalàd felkel ès indítani kell a gyereket a suliba, meg èn is elindulok.

Nem könnyű, plàne munka, csalàd meg gyerek mellett, de simàn bevàllallható, a férjem pedig büszke ràm, hogy gyerekszülès utàn, 41 évesen is újra fel tudom venni azokat a ruhàkat, amiket 10 éve...

Nem vagyok divatmajom, inkàbb a màrkàsabb, de időtàlló darabokból àll a ruhatàram, miutàn a divat is körbeforog (pl farmerból van 2 trapéz, 2-3 skinny fazon, ès 2-3 egyenes szàrú, ezeket vàltogatom...)

Szóval ne vàrj az orvosi időpontra, màr most kezdhetsz tenni a dolog ellen. Életmódvàltàssal. Hajrà!

2019. máj. 3. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
79%
"és hogy ez nem fog így maradni, csak az addigi életemből adodoan nem volt okom amiért kezeltessem magam, és tudjak változtatni rajta." - te mar orokre igy maradsz, ez 100%. Ha 24 evesen az nem ok hogy valtoztass, hogy kozel 50 kilo felesleged van, akkor mi valtoztatna meg? A majd ez majd az, aztan a masodik hetnel ismet hirtelen "nem lenne okod". Fogalmad sincs hogy mivel jatszanak az onmaguk fele ilyen trehany emberek.
2019. máj. 3. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!