Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elsősorban nők, ti hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elsősorban nők, ti hogyan kezeltek hogy elmúlik a férfiaknál az a bizonyos eleinte attól is áll a cerka ha csak adsz neki egy puszit, később meg szinte 0?

Figyelt kérdés
Nem is értettem 6 hónapig kb mindig , beültem melle a kocsiba és már állt. Stb. Tudjatok miről beszélek, mostmeg szinte szex is alig van, pedig próbálkozok csipkés fehernemukkel is, meg rengetegszer vagyok előtte egy szál semmiben de igazából néha hozzam se ér, múltkor meg oda vágta nekem az ágyban hogy a nők csak elvárják a szexet se semmit nem tesznek érte 🤦🏻‍♀️🤷🏻‍♀️
2019. máj. 3. 10:31
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
62%
Én úgy kerülöm ezt ki, hogy évek óta nem volt kapcsolatom. Így mindig új, friss ismerkedéseim vannak. Majd ha szeretnék gyereket, akkor megállapodok valaki mellett, de addig nem teszem ki magam ilyennek.
2019. máj. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
96%

Szarul viselem. Pedig en kezdemenyezek is meg fadarab sem vagyok az agyban.

Lehet amugy ez mar kuka.

2019. máj. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
78%

Ez nem mindenkinél van így!

Párommal 5 éve vagyunk együtt, és ugyanúgy beindítom a jelenlétemmel mint régen! :)

2019. máj. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
79%

Hát lányok, valamit rosszul csináltok és a párotok is.

Nálunk 6 év után is minden oké ezen a téren.


Egyébként nem minden férfinak jön be az, hogy most hűű.. fehérnemű.. párom se indul be erre.

2019. máj. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
4 és te mit csinálsz, hogy minden ok?
2019. máj. 3. 10:48
 6/19 anonim ***** válasza:
74%
Amikor megvan egy nő utána már nem kell teperni, kedvesnek lenni, a cerkának se kell állni. Te már egy ideig "örök darab" maradsz számára. Tipikus jó embert fogtál ki. Lealáz, kiszívja az energiád aztán jól kinevet. Én sem értem miért az ilyen görények jutnak nőhöz? Aki meg becsülné, szeretné a nőt, azzal bizalmatlanok és elhajtják.
2019. máj. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
50%
Kérdezd meg, hogy mégis mit kéne tenned?
2019. máj. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Hat arra azt a választ kaptam h ne beszéljek erről mert az erőltetése az egésznek. És ezzel elrontom
2019. máj. 3. 10:53
 9/19 anonim ***** válasza:
91%
Aki ilyen szinten képtelen kommunikálni és közreműködni,azzal szakítani kell.
2019. máj. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
52%

Nálunk a párommal nincsenek tabuk, mindenről őszintén beszélgetünk és minden egyes nap ápoljuk a kapcsolatot.

Ehhez nyilván olyan mentalitás is kell, hogy mindig lehessen az emberrel beszélgetni.

Külsőmet tekintve jól tartom magam, sportos vékony, formás az alakom.

És mivel most jelenleg rossz lelkiállapotban vagyok 2 éve, anyukám meghalt, a szexuális kedvem rettentően megcsappant, ebből nem csinál a párom ügyet, támogat és segít. Akkor csináljuk, mikor kedvem van hozzá. De előtte 4 évig szinte le se lehetett lőni minket ezen a téren. Páromnak ettől függetlenül még most is szexuálisan nagyon, de nagyon bejövök.

2019. máj. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!