Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Zavarna, ha a barátod nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarna, ha a barátod nem csak a levest enné kanállal, hanem szinte minden ételt?

Figyelt kérdés
Süteményt,Rizst,krumplit,tésztát. Mindent kanállal enne.
2019. máj. 4. 08:26
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
58%
Hat, az evoeszkozok helyes hasznalatat ugy 4-6 eves korban azert mar illik elsajatitani, ugyhogy ha ennel idosebb az illeto, es nem az ovodai baratom, akkor zavarna igen.
2019. máj. 4. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
83%

Hát a süteményen kívül én is kanállal eszek szinte mindent. Na jó nem mindent. De ez csak otthon. Azért ha étterembe vagyok vagy vendégségben akkor a villát kést is használom. A süteményt alapból villával eszem.


N

2019. máj. 4. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
86%
Ha otthon ilyen, de étteremben tud viselkedni, akkor nem zavar.
2019. máj. 4. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
15%

Engem zavarna.

Nyilván van az a fajta étel, amit praktikusabb kanállal enni (mittudomén, vmi folyékony öntetes süti vagy ilyesmi), de a mi kultúránkban a többféle evőeszköz használata a szokás. Szingapúrban esznek úgy, hogy a pálcikával kanálra pakolnak mindent, és úgy esznek kanálból, ha ezt akarja az illető, menjen Ázsiába, ott valószínűleg nem zavarna senkit (engem ott is zavart, de 10 napot azért kibírtam). Én azért elvárok egy alap szintű intelligenciát a páromtól, és abba valahogy nem fér bele a szalmakrumpli vagy spagetti kanalazása.

2019. máj. 4. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
14%
Igen, engem nagyon
2019. máj. 4. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
83%
Nem zavarna, én is jobban preferálom ezt.
2019. máj. 4. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
82%
Vicces visszaolvasni a kommneteket. :D Ha neki kanálall esik jól az evés, hát akkor egyen úgy. Nem mindegy nektek hogy mivel nyomja be a krumplit vagy a tortát ha jól érzitek magatokat vele? :D Ha a barátom, akkor az nyilván azért van így, mert úgy szeretem ahogy van. Minden másságával vagy hibájával együtt. Inkább aranyosnak tartanám ezeket a kis furcsasáigt mint sem idegesitőnek. Tényleg, hol tart a világ? Elképesztő.
2019. máj. 4. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
86%
Utolsóval teljesen egyetértek. Azért vendégségben, vagy étteremben használja rendeltetésszerűen az evőeszközöket, otthon felőlem merőkanállal is tolhatja, ha neki úgy esik jól.
2019. máj. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
67%

Úgy eszi, ahigy akarja.

Aut utalom, amikor jön falánk rokon, es kanalat kér, igy még tobbet zabal , pedig villaval se keveset, mi pénzünkből

2019. máj. 4. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
77%
Nem zavarna. Mindenkinek van a normától eltérő szokása. Biztos neked is.
2019. máj. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!