Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem megyünk soha kettesb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem megyünk soha kettesben moziba?

Figyelt kérdés

Az első randink óta csak egyszer voltunk kettesben mozis randin. Mindig megbeszéljük hogy elmegyünk, aztán mikor már indulunk, akkor derül ki számomra, hogy hívta az egész családját is a barátom. Ma is megbeszéltük hogy elmegyünk és megnézzük a Végjátékot, de sajnos vissza kellett mondanom, amire az volt a válasz, hogy pedig az anyukája már készült.


Természetesen nem gond ha van családos mozizás is, de velem soha nem beszéli meg, hogy hívná az anyukáját is, és néha én is szeretnék kettesben menni vele. Mit mondhatnék finoman, ami nem lenne bántó? Nem akarom hogy azt higgye nem kedvelem az anyukáját,csak azt szeretném hogy ne hívja mindig.



2019. máj. 4. 14:18
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
És mi honnan tudjuk? Kérdezd meg tőle.
2019. máj. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Leírtam a leírás végére, hogy nem tudom hogyan kérdezhetnék rá finoman, hogy ne higgye azt hogy azért nem akarom hogy ott legyen az anyukája, mert nem kedvelem.
2019. máj. 4. 15:07
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
"Szeretnék veled kettesben is moziba menni."
2019. máj. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!