Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek mennyire fontos, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mennyire fontos, hogy néha kettesben töltsétek a hétvégét?

Figyelt kérdés

Hogy gondoljátok fontos ez egyáltalán? Mármint a minőségi idő? Hogy néha elmeneküljetek a hétköznapokból és elmenjetek kettesben valahová. Fontos ez?

Nekünk a 2. hétvégénk lett volna 2 év alatt, hogy valahova elutazunk kettesben de nem úgy alakult ahogy terveztük.

Januárban is szerettünk volna kettesben elmenni valahova , de abból is családi program lett.

Fontos egyáltalán , hogy néha kettesben legyünk ? Mert már kicsit kezdem rosszul érezni magam, hogy erőltetem aztán nem nagyon jön össze.

A kettesben alatt azt értem, hogy nem itthon a szokásos hétvége ami kb úgy zajlik hogy mindketten elfoglaljuk magunkat , csak mindketten valami mással. Aztán este ugye barátokkal találkozunk, vasárnap család és ennyi.

Élvezem ezeket is , csak néha úgy érzem, nem nagyon érnek ingerek minket..

Mennyire fontos ez számotokra?


2019. márc. 16. 17:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Kettesben lenni számomra != azzal, hogy elutazunk.

Kettesben, csak egymással foglalkozni kell. Ez lehet közös összebújós filmezéstől kezdve egészen a közös utazásig bármi. A lényeg, hogy ketten közösen csináljunk valamit.

2019. márc. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk félig fontos. Vagy is ne hétvégén legyen, hanem hétköznap. Minimum negyedévente 2-4 napra elmegyünk valahová, ahol csak és kizárólag kettesben egymásnak, egymásért.
2019. márc. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát teljesen mást kérdezel, mint amit aztán valójában tudni akarsz, mert ugye kettesben mi nagyon sok hétvégét töltük együtt, de elutazni már jóval ritkábban szoktunk. De mindegyik fontos szerintem
2019. márc. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk nagyon fontos, és ha kimarad, akkor rettenetesen hiányzik. Mi a hétköznapokban vagyunk úgy, hogy esténként elfoglaljuk magunkat valami mással, megnézünk egy filmet és utána alszunk, de hétvégén mindig van valami közös program, ami csak kettőnknek szól. Persze, ez nem azt jelenti, hogy minden hétvégén elmegyünk wellnesselni vagy ilyesmi (azt amúgy sem szeretjük különösebben), de mindig van valami program, amit kitalálunk közösen, legyen ez lakásfelújítástól kezdve Gyűrűk Ura maratonig bármi. Néha el is utazunk, de ez nem olyan gyakori.


De mi mindketten ilyen típusok is vagyunk, korábbi kapcsolatainkban mindketten megkaptuk, hogy "túl sokak" vagyunk az exek számára, mert nekünk igényünk állandóan együtt lenni és együtt tölteni az időnket. Vannak külön hobbijaink is, de azokat úgy szeretjük űzni, hogy azért egy légtérben legyünk (pl most is mindketten a nappaliban ülünk, és amíg én gyakorizok, a férjem addig a saját dolgaival foglalkozik), bármikor a másikhoz szóljunk, és bármikor megszakítsuk közös tevékenységek kedvéért. Ez sokaknak tényleg nem megy, és hacsak ti nem vagytok ilyenek, akkor az én véleményem nem sokat számít a kérdés megválaszolása szempontjából.

2019. márc. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekünk nagyon fontos. Hétköznap össze-vissza érünk haza, fáradtak vagyunk, jobban szeretünk a magunk világába húzódni. Max egy mozi, vagy vacsora fér bele olykor, esetleg közös film. Hétvégén viszont igyekszünk időt szánni egymásra. Két havonta elmegyünk valahova egy hétvégére és szinte minden hétvégén van valami hosszabb-rövidebb közös programunk is. Kirándulás, városnézés, túra, vagy akárcsak egy séta a közelben. A lényeg, hogy kettesben minőségi időt töltsünk együtt.

Kezdetben nekem ez sokkal fontosabb volt, mint a páromnak, de idővel belátta, hogy a szürke hétköznapokban szükségünk van erre.

2019. márc. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!