Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan viselitek, ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan viselitek, ha a párotoknak valószínűleg bipoláris zavara van?

Figyelt kérdés
Elsősorban fiúk válaszát várom. Pár hónapos kapcsolatról van szó, hogyan kezelitek azt, amikor titeket hibáztat, alig beszél veletek, úgy viselkedik, mint egy idegen?

2019. máj. 6. 11:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
44%
Mondjuk úgy, hogy nem jövök össze mentális betegekkel.
2019. máj. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Éppen ezért nem hozzád szólt a kérdés.
2019. máj. 6. 11:28
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Te ugyan ezeket hogy viseled, ha veled ilyen valaki? Gondolatod, hogy nem jól.

32/f

2019. máj. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
84%
Nalunk sajnos a kozvetlen kornyezetben van ket kozeli ilyen eset a csaladban, ezert pontosan tudom, hogy az ilyesmi mivel jar, ugyhogy semmi esetre se tudnam elragadtatni magamat, ilyen "majd en megmentem, en kitartok meg stb." dumakkal, hanem annak a par hetes/honapos randizgatasnak ott lenne vege.
2019. máj. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Segítenék neki, de ő folyton azt hajtja, hogy nem kell, mert ez az ő baja, vagy nincs is semmilyen betegsége. Egyszer már szakított velem különösebb ok nélkül, de aztán meggondolta magát.
2019. máj. 6. 12:19
 6/18 anonim ***** válasza:

Mond meg neki döntse el mit akar mivel ez egy mentális betegség igy fejben dől el hogy enged neki vagy nem (ne oktason ki senki hogy ez nem igy van! A családunkban is volt ilyen igaz neki egy baleset miatt de viszont nagyon erős akaratú volt igy nagyobb mértékben le tudta küzdeni + szedett rá gyógyszert is ami még jobban segitet neki!


Az a gond hogy a legtöbb ember mentálisan gyenge kevés az akaratuk és enged a betegségnek ugyan ugy egy teljesen egészséges ember is akinek rossz napjai voltak lehet nagyon nagyon depressziós akár öngyilkos is mivel nincs elég ereje felülkerekednie!


Szoval ha nem akarod ott hagyni mond meg neki hogy engedsz ennek a betegségnek és ilyen maradsz örök életedbe vagy felkelsz erős leszel mindennap én akkor itt leszek hogy támogassalak és szedsz rá valamilyen gyógyszert!

2019. máj. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Értem, amit írsz, de az a baj, hogy effajta segítséget támadásnak veszi. Azt mondja folyton, hogy túl okosnak képzelem magam, és én képzelem be, hogy ő beteg. Jelenleg is a szakítás szélén állunk. Ráadásul gyógyszert is szed. Egyszer azt mondja, hogy "Igen, az a bajom", mármint hogy bipoláris, pár perc múlva pedig azt, hogy "Nem mondom el". Egyik szava üti a másikat. Amikor pedig szóba kerül ez a téma, sírni kezd. Ott vége mindennek. Hiába érvelek azzal, hogy segíteni akarok neki.
2019. máj. 6. 12:37
 8/18 anonim ***** válasza:
62%

Az első nem tudom miért lett lepontozva. Alapból nem jövök össze én sem mentálisan instabil emberrel, vagy ha titkolta és kijön rajta pár hét = hónap után akkor azonnal szakítok. Én nem vagyok sem pszichológus, sem pszichiáter, sem megmentő sőt ostoba sem hogy tönkre tegye az életem egy mentális beteg.

El sem tudom képzelni mi visz rá embereket arra, hogy ilyen betegekkel legyenek együtt.

De hogy válaszoljak is a kérdésedre: hogy viselném? Már szakítottam volna.

2019. máj. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
0%

De ha amugy nagyon szép lany lenne meg alapból kedves lelkű csak ilyen betegsége van az még bele férne de csak akkor ha szedné a gyógyszereit!


És ha ilyent csinál nos akkor azaz ha az ész érvek nem válnak be akkor parancsold meg neki (oke lehet le pontozni hogy mit irok) ved fel az ösztön szintet mint ha csak egy kutya lenne kerekedj felül rajta! Mint mondtam le lehet pontozni de ha ezt erte teszed hogy jol legyen akkor belefér! Ha az ész érvek nem használnak akkor az állatias dolgok fognak!


Meg mind azt is ha szeretsz akkor be veszed a gyógyszert! Vagy egyedül akarsz maradni örökre se család se férj se gyerekek?!

2019. máj. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 peca1000 ***** válasza:
36%

Addig járnék vele, míg ez ki nem derül.


Utána elhajtanám, vesződjön vele más.


Épp elég hülyét kell elviselnem nap mint nap, nem hiányzik még egy defektes is.

2019. máj. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!