Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan viselitek, ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan viselitek, ha a párotoknak valószínűleg bipoláris zavara van?

Figyelt kérdés
Elsősorban fiúk válaszát várom. Pár hónapos kapcsolatról van szó, hogyan kezelitek azt, amikor titeket hibáztat, alig beszél veletek, úgy viselkedik, mint egy idegen?

2019. máj. 6. 11:27
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Sajnos nem ilyen egyszerű a helyzet. Nem fogom neki megparancsolni, és egyébként is szedi a gyógyszereit, azzal nincsen baj. De én jobbnak látom azt, ha felkeresne egy orvost, hogy megvizsgálja újra. De ha valaha is felvetem ezt a témát, rögtön letámad. Ez nála sajnos tabu. És rosszul érzi magát, amiért megtudtam, hogy gyógyszert szed, mert magától nem mondta el.
2019. máj. 6. 14:04
 12/18 anonim ***** válasza:
Hat ez hosszú távon csak egyre rosszabb lesz sztem. Férfiként ha nagyon szereted, megpróbálhatsz kitartani és segíteni neki ameddig csak bírod. Aztán lehet, h sikerrel jársz. Fordított esetben már más a helyzet. Egy nő nem sokáig tolerálja az efelé “gyengeséget” sztem. Nekik ez nem túl imponáló l, és lelépnek...
2019. máj. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
0%

Na látod épp ez a baj meg tudtad és még ekkor is akarod őt! És emiatt haragszik rád... lehet hogy beteg de mi van ha az alap személyisége rossz neki?


Azert kell neki parancsolni mert még egy mentálisan sérült ember is tudja ha egy rangban fölötte lévővel van neki dolga ezt hivják állatias ösztönnek! Meg bocs de ha ezzel neki segítesz akkor nincs vele semmi baj az anya a gyerekének is meg parancsolja hogy menjen tanulni agy mosson fogot miközben ő nem akar

2019. máj. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Max annyit meg csinálhatsz hogy meg mondod hogy vele mész és végig vele leszel ha pl bántani akarnának ott akkor egybol ki hozod
2019. máj. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Az is baj, hogy még a szüleivel él. Ezt nekik kellene elrendezni. De nem hinném, hogy ők ebben partnerek lennének.
2019. máj. 6. 14:19
 16/18 anonim ***** válasza:

Beszéljetek meg akkor legyél tokkösebb mivel volt már dolgom ilyennel ahogy leírtam a legrosszabb eset ha rá engedsz! Alapból neked kell hordani a nadrágot személyiség zavar ide vagy oda!


Beszélges a szüleivel sokat nem muszály egybol le támadni őket hogy tudom hogy a lányuk érzelmi zokni! Csak lazán azt majd eljuttok arra a szintre! De ha szedi a gyógyszereket rendesen akkor annak segítenie kellene neki.. szoval vagy nem szedi a gyógyszereket rendesen vagy pedig már nem használ neki és uj kell neki!

2019. máj. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Igen, arra gondoltam én is, hogy az adag nem megfelelő.
2019. máj. 6. 15:07
 18/18 anonim ***** válasza:

Hát én nem "viselném".

Orvoshoz vinném. Alkattl függ, hogy valaki megmarad-e ilyen ember mellett.

Veszélyes is lehet.

2019. máj. 7. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!