Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A baratom szex után havernak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratom szex után havernak tekint, létezik ilyen?

Figyelt kérdés
Miután együtt vagyunk és ő kielegul utána olyan lesz mint akinek elet célja marcsak az éves és az alvás és annyira eltavolodik. Olyan mintha csak havernak tekintene. Miért lehet ez?

2019. máj. 6. 16:31
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

#9 nem mondok ellent, mert egyet is értek ha elolvasnád👆🏻



De nem tudok mit tenni az ellen hogy szeretem... csak úgy egyet gondolva nem tudok lelépni mert ez nekem fájna. Szóval mit tudnék ellene tenni hogy ne csak haverkent nézzen ram?:(

2019. máj. 6. 18:58
 12/19 anonim válasza:
51%

Eggyet èrtek az utolsó válaszoloval.

Az èn párom hál istennek nem ilyen ő mindig utánna hozzámbújik símogat ölelget csókolgat .

2019. máj. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Irigykedem... sok boldogságot!
2019. máj. 6. 20:08
 14/19 anonim ***** válasza:
23%

Nagyon megértelek Kérdező!


Sajnálom, hogy ilyen helyzetbe jutottál...


Nekem egy kicsit "könnyebb" dolgom van: még nem is jutottunk el a szexkapcsolatig az illetővel - nagyon hasonló esetben.


Én annyira nem érzem magam kihasználva (csak egy kicsit...)

2019. máj. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Nem szeret. Havernak tart, akivel ágyba is bújhat.

A szerelmes férfi nem így viselkedik. Rád figyel és a figyelmedet keresi, azt akarja, hogy te meg rá figyelj.

Ő a szex után már kívül van kettőtökön, már másra, másokra figyel.

Ennyi.

Hiába szereted. Ebből nem lesz több. Tart, amíg tart, de nem te vagy a perspektvája.

2019. máj. 7. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

#14 sajnálom hogy neked is ilyen helyzetbe kellett bonyolódnod.:(

#15 ertem... köszönöm :(

2019. máj. 7. 08:36
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
#14 bocs, hogy off, de te egy ilyennel minek akarsz eljutni bárhova is, ha már most szarnad rád? Ti imádhatjátok kínozni magatokat.
2019. máj. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

14-es válaszoló vagyok.


Nincs már meg a kapcsolat a régi fajta értelmében. Pusztán "hivatali" ismeretség maradt - abszolút MAGÁNÉLET NÉLKÜL(!)

2019. máj. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
#17es, nem imádjuk magunkat kinozni. Én egyszerűen csak szeretem a barátomat és faj hogy ez van. Azt gondoltam lehet ellene tenni de akkor nem, és a kérdésem is meg lett válaszolva szóval köszönöm mindenkinek a hasznos válaszokat!
2019. máj. 7. 19:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!