Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kolléganővel? Hosszú.

Figyelt kérdés

Tudom, mehet a kérdésem a tini kapcsolatokba. :)


Volt egy komoly és hosszú kapcsolatom, kb. egy éve léptem ki belőle. Sokáig kerestem másokban az exemet, és sok-sok randi után nem találtam meg senkiben azt az újdonságot, ami érdekel engem.

Eddig.


Hat éve dolgozom egy vidéki cégnél, idáig fontosnak tartottam a "házinyúlra nem lövünk" szabályt.

Van egy kolléganőm, aki mindenkivel borzalmasan flegma, el is terjedt róla, hogy hiába néz ki nagyon jól, valószínűleg senki sem vállalná be kapcsolatra a viselkedése miatt, maximum egy egyéjszakás kalandra.


Pár hónapja spontán elkezdtem vele álmodni, majd lassan élőben is úgy hozta a sors, hogy lettek közös munkáink. Teljesen más épületben dolgozunk, csak néha kerültünk munkakapcsolatba a közös munkáink során (heti kb. 10 percre).

Mostanában egyre többször jön oda hozzám olyan dolgokkal kapcsolatban, amit e-mailben is leírhatna egy sorban, és számomra fura módon az új ötleteinek az az eredménye, hogy egyre több közös projektünk lesz.


Mindemellett a flegmaságát velem szemben eldobta, mosolyog, amikor beszélgetünk, és hiába mindig annyira munkamániás, hogy azonnal rohan vissza az asztalához, mellettem ott szokott ragadni hosszú időre beszélgetni. Ilyenkor csak a munkáról beszélgetünk, még semmi magánéleti téma nem került szóba.


Ma billentem át egy olyan ponton, hogy elkezdett maga az ember érdekelni, és azt érzem, hogy ő az első nő, akiben nem az exem keresem. Végre látok egy szempárt, amibe ha belenézek, akkor őszintén kíváncsi vagyok a tekintet tulajdonosára, és az életére.


Hanyagoljam, érdemes lépéseket tennem, vagy csak bemesélem magamnak?

Nem szeretnék hülyét csinálni magamból. :)

Van barátja, nem tudok a kapcsolatukról semmit (boldog-e?, stb).


2019. máj. 6. 22:16
 1/6 anonim ***** válasza:
73%

Ha van barátja, akkor én tuti nem lépnék.

Lehet, hogy el tudnád csábítani - de érdemes? Nem tudnék benne bízni. Ha nem jó a kapcsolat, szakítson, és szingliként keressen mást. Ha mrg nincs nagy gond, akkor ne kacsitgasson.

2019. máj. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2019. máj. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem túlmisztifikálod. Faragd le ezt a "flegma" legendát.

Nézd a tényeket. Észrevette, hogy benned olyan munkatársra talált, akivel szakmailag együtt tud lúktetni, meg tudja beszélni a szakmai témákat, értelmesen. Nyilván a többiekkel ez nem jött létre, másról nincs mit beszélnie, őt ott csak a munkája érdekli, a magánéletét a munkahelyétől elzárja.

Ne élítgess légvárakat.

Amúgy nem jeresném az exemet senkiben, mivel az exemhez az is hozzátartozik, hogy vele nem működött.

2019. máj. 7. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld meg, mit veszíthetsz. Ha érdekled annyira, majd szakít.
2019. máj. 7. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
29%
Ha van barátja, akkor nem egy komoly kapcsolatot céloznék meg vele, de a szex is jó lehet. Szóval én kíváncsi lennék, meddig menne el.
2019. máj. 7. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

2 dolog lényeges:


1) van kapcsolata (feltehetőleg nem túl jó)

2) flegma. Mindenkivel csak veled nem - ha nyeregbe érzi magát, akkor majd veled is flegma lesz

2019. máj. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!