Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek nem szeret, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem szeret, ha nincs tekintettel a mentalis allapotomra?

Figyelt kérdés
A parommal kozel 3 eve vagyunk egyutt, egyutt is elunk, de mindketten a 20as eveink elejen vagyunk meg csak. Nekem az utobbi idoben kialakultak mentalis problemaim, amellyel hosszas huzavona utan vegre eljutok szakemberhez a jovo heten. Egyik ilyen problemam, hogy megmagyarazhatatlan okbol felek egyedul lenni itthon nehany honapja,gyomoridegem van ha egyedul kell lennem ami 1-2 oran belul hasmenest is okoz, hanyingert es hidegrazast. Ezt a paromnak nem mondtam el korabban, nem akartam terhelni, csak most a napokban. Nekem jelenleg vizsgaidoszak van, hogy minel elobb vegezzek vele es egyutt elmehessunk nyaralni, folyamatosan tanulok, igy most ket hete mar nincs lehetosegem szabadidos programra kimozdulni. O a mult heten emiatt egy csaladi rendezvenyukre elment egyedul, mert nekem tanulni kellett, ami miatt en nem is mondtam semmit, majd most hetvegen el akart menni egy masikra is(ez most semmi fontos szulinap vagy ilyesmi, csak ugy egy ebedmeghivas azokkal akikkel a mult hetvegen is volt) es elmondtam neki mi a helyzet az egyedullettel es hogy orulnek ha maradna. Ennek ellenere tovabbra is el akart menni, de egy kompromisszumkent azt beszeltuk meg, hogy kocsival megy, igy csak kb negy orat lesz osszesen tavol es delutan haromra hazaer. Ehhez kepest miutan elment kb ket oraval hivott, hogy hat csuszott az ebed meg beestek valami rokonai, akikkel meg beszelgetni akar ugyhogy kesobb jon, jelenleg az eredetileg megbeszelt haromhoz kepest masfel oraval kesobb fog hazaerni. Ha a ti parotoknak ilyen problemaja lenne, nem probalnatok meg segiteni rajta azzal, hogy nem hagyjatok magara vagy legalabb betartjatok az idot amit igertetek? Ugy erzem hogy nem szeret es ezert nincs erre tekintettel.
2019. máj. 11. 15:52
 1/6 anonim ***** válasza:
jól érzed,felesleges vele folytatni,rá nem számithatsz.
2019. máj. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy nem érdekelné, valószínűbb inkább hogy nehezen tudja elképzelni, hogy mit érezhetsz, mivel a legtöbb embernek néhány óra egyedüllét egyenesen létszükséglet, nem pedig nehézség. Próbálj többet beszélni neki a dologról,mond el neki hogyan alakult ki, ha van ötleted, hogy miért stb...
2019. máj. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem meg néha neki is ki kell mozdulnia.. Nem a gyereke vagy, hogy 0-24-ben melletted legyen, és nincs jogod, hogy elvárd azt, hogy ápolgasson. Ha mentális problémád van, oldják meg az orvosok.
2019. máj. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nezd, a kovetkezoket ugy mondom neked, hogy abszolut megertem, min mesz keresztül. En par eve volt, amikor olyan allapotban voltam, hogy egy ketszer 50 meteres seta a boltig teljesen kikeszitett. Vert a szivem, hanyingerem volt, izzadtam, a gyomrom összeszukult a felelemtol, es mindez azert, mert lementem pl. fogkremet venni. Szoval, nem eppen egy stresszhelyzet. Viszont ezeket a dolgokat nem szabad patyolgatni. Nem lehrt elvarni masoktol, hogy az eletuket e kore alakitsak, mert neked epp ilyen gondod van, mert ezzel hosszu tavon tobbet artanak mint hasznalnak. Szakember az segit, ahhoz mesz is, az szuper, de masok eletet ne akard eszerint berendezni, mert annak csak az a vege, hogy megszokod, es soha nem fogod tudni leküzdeni a szorongasaidat. Ezeken urra kell lenni ugyanis, maguktol nem mennek el sehova, viszont ha kerülöd oket, akkor csak elfeded oket x idore, es meg sulyosabbak lesznek. Kemenynek kell lenned magaddal, nem pedig a paroddal szemben.
2019. máj. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
47%
Hiszti
2019. máj. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Pánikbetegség. 😔😔

Nagyon drukkolok neked hogy sikerüljön legyőznöd. Nekem sikerült.

Masik: nem írtad hogy pontosan elmondtad-e a párodnak hogy miért nem szeretnél egyedül lenni. Szerintem nem érti miért kéred ezt, nem érzi a helyzet fontosságát. Legyen egy olyan beszélgetés az orvosoddal ahol együtt felvázoljátok neki hogy mi a helyzet.

Sok sikert!

2019. máj. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!