Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom nincs tekintettel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nincs tekintettel rám. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

22 évesek vagyunk, 2 éves kapcsolat.

Másodéves vagyok egy elég kemény egyetemen. Napi 3-4 órákat tanulok. A hétvége csak a miénk, péntek-szombat-vasárnap.

A lényeg, hogy úgy alakult, hogy ő kivett egy hét szabit a munkájából, én viszont nem tudtam vele lenni, csak holnap délutántól, és már programot is terveztünk(4 Zh-m volt a héten).

Ő addig rengeteg programot szervezett, 4x is találkozott a barátaival.

Most viszont felhívott telefonon, hogy nem lehetne-e, hogy holnap ne találkozzunk délután csak késő este, mert a BARÁTAIVAL lenne. Mondtam neki, hogy jó de akkor engem meg hagyjon, mert a program is ugrik MIATTA, és egész héten a barátaival lehetett. Erre még ő akadt ki rám, hogy én mekkora egy hisztis vagyok. Én úgy érzem nem jogosan. És ez nagyon bánt.


2017. nov. 8. 19:54
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

Jól nézel ki ? - Ha igen akkor megvigasztallak. A korod megfelel így első blikkre.


Látod a barátod éppen más, hozzád hasonló kis zsenge egyetemista csajokkal témázik, te pedig itt panaszkodsz. Nem igazságos az élet, kölcsönkérnélek tőle, de nem hiszem, hogy egy szinten lenne velem így egyszerűen csak felszedlek.

2017. nov. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
41%

Enlékszem rád.

Szóval zajlanak az események.

Hmm....ahejett, hogy minden adodó problémáddal ide jössz, inkább beszélnéd meg vele.


Őszintén, a multkor segitettek a valaszok?

2017. nov. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
39%
Mar megint te?
2017. nov. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
16%
Előző nap módosítani a programot különösebb ok nélkül nem szép dolog, érthető, hogy rosszul esik neked.
2017. nov. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
50%
Szülj neki gyereket, aztán sírj tovább Gyakorin, hogy velük sem foglalkozik.
2017. nov. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
48%
Ha ennyire nem működik a kommunikáció, akkor 100x százfeleképpen kiírhatod ugyanazt a kérdést, akkor sem fog megoldódni.
2017. nov. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
50%
melyikek voltak az előző kérdések? :D linkeltek pls?
2017. nov. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
49%
Már ott sántít a dolog, hogy ilyen esetben nem ajánlja föl, hogy menj vele meg a barátaival. Egy normális kapcsolatban nem válik külön állandóan a haverozás meg a barátnővel töltött idő.
2017. nov. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Jó, és miért vagy vele?!


Vagy akkor maradjál, de ne nyávogj.

2017. nov. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!