Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy meg csaljon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy meg csaljon a pàrom? Azt akarom, hogy ő "bántson" meg engem.

Figyelt kérdés

Tudom,tudom kicsit durva de mielött még meg tamádnátok "ell mondom",hogy 5 éve nem járok a családomhoz (nem járhatok) családi "okok" miatd.



Bele úntam,hogy 0,24-ben intthon ülök a gyerekkel.



Nem szeretem már ez az egy biztos de nem akarom meg bántani



2019. máj. 9. 22:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
39%
De miért az az első ötleted, hogy megcsald? Azon nem gondolkoztál, hogy beszélni vele, vagy ha helyrehozhatatlan, akkor szakítani? Jah vagy ahhoz munkahely is kéne és nem lenne aki eltart, értem....
2019. máj. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy menthetetlen a kapcsolat? Mert ha igen, akkor egyszerűen mond meg neki a frankót.
2019. máj. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Ehhez minek ezt elintézni? Le kell lépni és kész. Hívd fel a szüleid és mondd meg, hogy hazalátogatsz, mondjuk tartósabb időre.


30n

2019. máj. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Kedves válaszoló én ajánlom a figyelmedbe,hogy olvazsd ell a szöbegemet legalább még 2×szer aztán majd akkor okoskodj..Nem azert írtam ide,hogy minden féle "okos" ember itéljen ell aki semmit sem tud az én életemről.
2019. máj. 9. 22:25
 5/15 A kérdező kommentje:
Utolsó két válaszoló nem akarom meg mondondani és csak ugy itt hagyni sem nem vagyok annyira szivtelen nem szeretem úgy mint férfit de viszont tisztelem úgy mint embert.Ha valakinek van valami amivel tudd segíteni kérem privatban vagy ide jekezze azt nekem.
2019. máj. 9. 22:27
 6/15 anonim ***** válasza:
93%
"Olvazsd", az mán oszt igen.
2019. máj. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
91%
A helyesírásból is sok minden kiderül, a kérdésből meg pláne. Akkor ezek szerint van munkád, el tudod tartani magad a gyerekkel együtt, nincs semmi probléma, elhagyod, elköltözöl és kész. Meg se kell akkor csalni
2019. máj. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
90%

4es

😂😂 Hanem mégis miért jöttél ide, ha nem azért, hogy mindenféle okos megmondja a frankót, akik francot sem tudnak rólad? 🙄

2019. máj. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
A kérdés ez:MIT TEGYEK,HOGY MEGCSALJON A PÁROM és az nem,hogy én akarom.aki segíteni nen tudd legalább akkor ne itt lopja a napját.
2019. máj. 9. 22:49
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Szeretném leszögezni hogy ez borzalmas hozzáállás, és nem értek egyet vele hogy így kell megoldani a dolgokat, de igyekszem normális választ adni a kérdezőnek.


Bérelj fel egy prostituáltat, aki rámászik a párodra. A párod vagy belemegy, vagy nem.

2019. máj. 9. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!