Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak! Ha a barátnőtök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ha a barátnőtök megkérne rá, hogy fél10-re érjetek haza a haveri iszogatásból haragudnátok rá?

Figyelt kérdés
Nincs semmi program,egyszerűen szeretne veled lenni és pihenni szombat este. Ilyen alkalmak úgy kéthetente/havonta vannak.8 körül kezdődött.

2019. máj. 4. 20:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
50%
Ha ritka alkalom, akkor nem szerencsés. Nem az anyja vagy, hogy megmondd, mikor van takarodó.
2019. máj. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
71%
Nem haragudnék rá és természetesnek venném, hogy ő sem haragszik rám, hogy nem érek haza fél 10-re. Elhívnám magammal.
2019. máj. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
48%

Miért nem megy veled? Nekem ez mindig annyira érthetetlen.

Amúgy ha mondjuk egész héten nem volt időtök egymásra akkor teljesen jogos szerintem.

Ha viszont amúgy egy csomó időt áldozol rá mindig akkor csak sima hiszti meg kisajátítás. Bár én még mindig úgy gondolom, hogy ha valaki komoly kapcsolatban él akkor azért ez vállalható "áldozat".

2019. máj. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
69%

Mi a program? :) Ha nincs, akkor inkább menj te is.

32/f

2019. máj. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
53%
Örülnék neki. Jó ürügy lenne lelépni a kocsmából. :)
2019. máj. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
44%
Majd a gyerekednek mondd meg, hogy hányra érjen haza(vagy hányra szeretnéd). Értelek téged is, de maximum annyit lenne korrekt mondani maximum, hogy örülnél neki ha nem maradna ki sokáig, hogy együtt is tölthessetek egy kis időt, de ha mégis, akkor érezze jól magát. A fél 10-re érjél már haza a kedvemért féle kérések akkor is passzív-agresszívak, ha a romantikus összebújás igénye mögé bújtatod. Időpontot ilyen kontextusban kikötni nettó surmóság, akkor is, ha kevés az együtt töltött idő. Ideális esetben neki is épp annyira igénye ez, mint neked, ha már úgy kell "kikönyörgni" az nem értem miért jó. Ráadásul 8-ra ment, erre másfél óra múlva hazarendeled, mert pihizni akarsz? Pihenj, ahhoz ő nem kell. Ha mindig a haverok élveznének prioritást velem szemben, annak nyilván nem örülnék, de simán belefér rendszeresen is, hogy összejönnek, ez is az élete része, attól még, hogy kapcsolatban él, szüksége van a saját társaságára is. Én annak sem vagyok a híve, hogy mindig mindenhova egy pár együtt menjen, sosem értettem miért ne lehetne külön, ha a legközelebbi barátaival jóban is vagyok, attól még a haverjai az övéi, nem az enyémek, természetes, hogy akar velük időt tölteni nélkülem is. Havonta egy alkalom biztosan kevés, de ha pont most üti a programja, hát menjen és élvezze. Ha nem ez van minden második alkalommal, mikor velem is lehetne, nem értem miért baj, nem csinálnék királydrámát belőle, mondjuk én alapon nem tolerálom a hisztit 5 éves kor felett, sikítva menekülök minden változata elől.
2019. máj. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
78%
Ha havi 1x talizok csak a haverokkal, barátokkal, akkor nem esne jól, de a szívem szakadna meg érte, hogy ennyire szeret. Megkérném, hogy bírja ki ezt a ritka alkalmat és minimum üzenetben megírnám neki, mennyire szeretem és hiányzik még ott is. ☺️
2019. máj. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
67%
Bocs, nő vagyok, de basszus. Soha nem kértem ilyenre a férjem, hát hadd lazítson már néha kicsit. Ha az egyik lányom menne, akkor is több időt kapna, mint másfél óra, a férjem pedig felnőtt ember, be tudja osztani az idejét.
2019. máj. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
72%

Hát, nem haragudnék, de próbálnám meggyőzni, hogy ez így nem reális kérés.

Velem lehet és pihenhet mondjuk péntek este. Az miért nem jó?

2019. máj. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Hasonló szitu volt válunk is, bár én konkrétan nem mondtam neki, hogy mikorra érjen haza, ő mondta, hogy eljön korábban. Végül abban maradtunk mint amit az egyik hozzászóló írt: elhívott magával és így tovább maradtunk. :)


De szerintem is attól függ, hogy azon a héten mennyit taliztatok, mert ha csak a szombati nap lehetne lehetőség arra, hogy talizzatok, akkor jogos a lány kérése. Ha viszont sokat voltatok együtt a héten, min mondjuk 4 napot, akkor viszont nem igazán jogos. Főleg úgy nem, ha együtt is laktok.

2019. máj. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!