Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy engem egyből dobnak, míg másokkal évekig is együtt vannak?

Figyelt kérdés
A volt barátom velem csak 4 hónapig volt együtt, ő szakított velem. Bezzeg akivel előttem volt, mondása szerint átverte, több dologban is hazudott neki, mégis ő vele jobban meglehetett 3 évig. Azt mondta hogy elpazarolt miatta 3 évet az életéből.
2019. máj. 12. 10:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésből ordít, hogy nem tudsz egyedül meglenni. Nem mindenki erőlteti a kapcsolatot, ami nem működik.

Nyugi, a következő nőjének majd azt is hozzáfűzi, hogy veled is elpazarolt 3 hónapot.

2019. máj. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Simán lehet az ,hogy csak nem érzett irántad eleget ahhoz,hogy veled maradjon,és nincs vele semmi baj.Csak nem tudott megszeretni a 4 hónap alatt.És akkor minek kellett volna erœltetnie?
2019. máj. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nekem azt mondta hogy szeret, és hogy velem akarja leélni az életét. Mint utólag kiderült, ez nem volt igaz. Állítása szerint az exét sose szerette vele mégis évekig együtt volt, azt mondta neki elnézte a hülyeségeit is.
2019. máj. 12. 11:18
 4/7 anonim ***** válasza:
Annak nêzem el a hülyeségeit,akit szeretek.Ennyi.Azt mondta sose szerette,mert ezt akarta magával is elhitetni.Azt mondta neked,hogy szeret,mert hazug,vagy mert szerette volna,ha így van.De rájött ez nem igaz,és szakított.
2019. máj. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Pedig ő szakított a lánnyal. Ezt tudom.
2019. máj. 12. 11:29
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

Nem tudom ebben az esetben mi történhetett. Azt kétlem, hogy bevallaná neked, ha őt szerette. Szerintem nem állt még készen egy új kapcsolatra sem veled, sem mással.

Ebből a konkrét esetből ne vonj le rossz következtetést. Ha ő valamiért még ragaszkodik az előzőhöz, vagy szimplán nem lett most szerelmes, az nem jelenti azt, hogy te vagy a béna, a szerencsétlen, a többi nő meg sikeres. Volt ilyen lány az életemben, és nagyon értékes, csinos, normális lánynak tartom... az eddigi legjobbnak, akivel találkoztam. Nem fogalmazódott meg bennem az a ragaszkodás, aminek kellett volna, ezért szakítottam. Ez nem arról szólt, hogy vele van a baj. Bűntudatom is volt miatta, mert megkedveltem. Viszont arról senki nem tehet, ha nem érzi, hogy boldog a másikkal. Ez nem a személy bénasága, és szerintem a tied sem. Vagy te így érzed?

2019. máj. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Konkrétumok nélkül elég nehéz válaszolni erre a kérdésre de érdemes átgondolni, hogyan viselkedsz a kapcsolataidban. Ha meg csak ez az egy példa van, akkor valószínűleg pont azért szakított veled hamar, mert próbál óvatosabb lenni hogy nehogy megint éveket pazaroljon az életéből.
2019. máj. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!