Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Srácok, ti milyen gyakran...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, ti milyen gyakran keresitek ismerkedés során a lányt? Illetve milyen módokon?

Figyelt kérdés
2019. máj. 12. 19:57
 1/8 anonim ***** válasza:
15%
Ritkán. Ha loholsz, azt hiszi, nyeregben van.
2019. máj. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem folyamatosan.

Ha van miről beszélgetünk, ha nem akkor néha hagyom állni egy kicsit, fél napot valami, meg érdekel ő keres-e olyankor

2019. máj. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
34%
Nem szeretek rátelepedni senkire, ami azt jelenti, hogy senkit sem zaklatok a nap folyamán kora reggeltől késő estig. Ha van mondanivalóm, eszembe jut valami, akkor megkeresem, de feleslegesen nem zaklatom az illetőt.
2019. máj. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Érdeklődés mértékét tekintve, azt milyennek találjátok, ha több heti ismerkedés után napi egyszer ír a srác, nap végén megkérdezi, hogy hogyan telt a napom? Minden nap jelentkezik, de csak így, ebből pedig nem bontakozik ki nagy beszélgetés, csak néhány oda-vissza üzenet. Telefonon meg heti egyszer ha hív.
2019. máj. 12. 20:13
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

Ritkàn, szinte soha. Àltalàban a nők keresnek engem, hogy egy ideje màr nem beszéltünk, és hiànyzom.


Szerencsés egy gazember vagyok emiatt, tudon.

2019. máj. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
31%
Amennyire ő. Nem szoktam keresni őket túlzottan. Ha keresnek, keresem őket én is. Loholjon az anyja 3,14csája utánuk.
2019. máj. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem a mennyiségen kéne legyen a hangsúly, de több hét után pár felületes mondat elég kevés lenne nekem. Hány évesek vagytok és mennyit találkoztok?
2019. máj. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

2,5 hónapja ismerkedünk

Jó pár hete olyan állást kapott, ami miatt alig van itthon, két hét után jön haza 2-3 napra, de akkor meg itthon van napközben munkája. Ebben a 2-3 napba szokott 1 este beleférni

2019. máj. 12. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!