Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket nem zavarnak ezek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket nem zavarnak ezek a dolgok a párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
Azt tudni kell rólam, hogy megfelelési kényszeres vagyok és kevés az önbizalmam. Eddigi kapcsolataimban ha találkoztam a fiúval mindig illatos, friss voltam és csakis ilyenkor bújtam ágyba vele. De mi van a tartós együttélés esetében? Ott hogy oldod meg, hogy ez megvalósuljon? Mikor megeszel egy finom hagymás hamburgert és utána csókolózni támad kedve veled? Vagy mikor főzöl a konyhában, büdös zsir és kajaszagú vagy és akkor szeretne ölelkezni, vagy a szörtelenités téma, én ott alul majdnem teljesen le szoktam borotválni, mielőtt a párommal ágybabújok, de egy-két nap és borostás lesz, utána ugye várni kell néhány napot, hogy megint tudjam borotválni. Borostásan is szoktátok csinálni? Nem gáz olyankor?
2019. máj. 13. 14:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem egy hosszútávú kapcsolatban meg kell találni az egyensúlyt ezekben a dolgokban. Egyrészt persze fontos hogy ne engedje el magát túlságosan az ember, de ha valami mellett felszabadult vagy akkor ezek a dolgok fokozatosan egyre kevésbé fognak zavarni. Illetve ezeket a dolgokat meg is lehet beszélni egy idő után, hogy ki mit zavar, a párom például megkérdezte, hogy zavar e ha nem szőrtelenít intim területen, stb...
2019. máj. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%

Hát a kérdésed alapján elég fiatal lehetsz. Hány éves vagy?

Egyáltalán nem gáz. Én is nagyon higiénikus vagyok, meg nem szeretem ha borostás, de ez van. Ettől még naná hogx szexelek. És ha valakivel együtt vagy nem zavar h hagymát evett, ha meg igen adj neki egy rágót.

De a leírásból nekem úgy tűnik hosszabb kapcdolatod secsak lehetett, mert ezek nem csak együttélés során vannak jelen :)

2019. máj. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Igen, a mostani barátommal van az első igazi komoly kapcsolatom. Eddig ha randiztam valakivel és az illető el akart menni enni, volt hogy én inkább nem ettem, nehogy kaja szagú legyen a lehelletem. Ez tudom, hogy nem jó, de nehezen tudom legyőzni az ilyen félelmeimet.
2019. máj. 13. 14:46
 4/12 anonim ***** válasza:
47%

Na mist a gyanta az jobb ra! Igen mindketten szeretünk durva ételeket enni! Van nálunk mindig mentolos rágó meg ugye napi 2-3 fogat mosunk emiatt! Na az meg ha valaki főz lehet ugy is főzni hogy nem leszel total zsíros meg büdös... persze ha megis akkor zuhanyozz le!


Vagy elfogadhatók egymást büdösek rossz szajszaggal vagy jobban odafigyeltek a higéniátokra ennyi az egész

2019. máj. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem a mindennapi együttélés során ezek jelentősége határozottan csökken. Eleinte én is ilyen voltam, mindig frissen zuhanyozva/borotválva illatosan mentem a randira, mindig volt nálam rágó és parfüm, hogy ha mégis bármi van, akkor ne múljon el a varázs.

Együttélésnél/tartós párkapcsolatnál ez azért elég nehezen megvalósítható és igen, el kell fogadnia mindkét félnek, hogy emberből vagytok (igen, neked is el kell fogadnod hogy bizony ember vagy, néha akkor jön rád a hangos rotyogós hasmenés, amikor a pároddal együtt vagytok, ez van, nincs mit tenni), és akkor máris könnyebb. Amúgy az a tapasztalat, hogy a legtöbb (normális) férfit nem érdekli, ha kicsit borostás vagy és kajaszagú a leheleted közvetlenül evés után - bár ez utóbbira az a trükköm, hogy ha a párom hagymásat eszik, akkor én is, hogy ha egyikünk büdös, a másik is ugyanolyan büdös legyen, és akkor nincs oka egyikünknek sem beszólni a másiknak (nem mintha egyébként tennénk). Amúgy az ilyesmin való parázás tényleg elmúlik idővel, amikor már a pároddal vagy olyan bizalmi viszonyban és elfogadod az ő hibáit is meg a saját hibáiddal is látod, hogy ő is együtt tud élni, akkor ezekkel a dolgokkal idővel elfelejtesz foglalkozni és annyival egyszerűbb lesz az életed meg a kapcsolatod... Mert igen, mennyivel jobb már nem azon agyalni szex közben, hogy jaj, borostás vagyok, jaj, reggel zuhanyoztam utoljára, jézusom ma még nem mostam fogat, satöbbi, hanem csak engedni a vágynak és egymásnak esni mindettől függetlenül.

2019. máj. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
90%
Pasi szemmel mondom, hogy ha valaki a párom és szeretem, akkor ezeknek a jelentősége minimális. Imádom a barátnőmet szőrös puncival, kaja szagúan, futás után izzadtság szagúan, kócosan, elkent sminkkel, meg ahogy még csak el tudod képzelni. Ilyen ez a szerelem. ☺️
2019. máj. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
82%
Huu..8 éve élek kapcsolatban,itt nincs szegyenloseg már meg jaj nem pukizok a férjem előtt..meg reggel felkelés után nem csokolozunk mert budi a szànk!Foghagymas piritos utan legjobb csokolozni.Fiatalon (nem mint ha most öreg lennék 😂) de en is ilyen voltam.
2019. máj. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
6%
Azert ne tevesszunk ossze a szerelmet az igénytelenséggel! A higenia azert csak higenia!
2019. máj. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
68%

Hát azért ez fura. Én is frissen megyek randira de ha épp vacsorázni megyünk bármi nem eszek azért hogx mert jajj... Azt eszek amit kivánok, ebböl sose csináltam ügyet ..

Meg abból se hogy reggel ne csókolózzunk...

Ez nem a higiénia hiánya, vagy igénytelenség, de én szeretném jól érezni magam valakivel, sose filóztam ilyeneken..

2es voltam

2019. máj. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
30%

nem igy értettem ahogy te most meg fogalmaztad!

de ha valaki ennyire görcsöl tőle akkor figyeljen jobban oda.... meg 1-2 csók még bőven bele fér de amikor már komolyabban nyaljunk faljunk egymást azért akkor jobb a friss száj szag mint a hagyma szag...

2019. máj. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!