Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket nem zavarnak ezek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket nem zavarnak ezek a dolgok a párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
Azt tudni kell rólam, hogy megfelelési kényszeres vagyok és kevés az önbizalmam. Eddigi kapcsolataimban ha találkoztam a fiúval mindig illatos, friss voltam és csakis ilyenkor bújtam ágyba vele. De mi van a tartós együttélés esetében? Ott hogy oldod meg, hogy ez megvalósuljon? Mikor megeszel egy finom hagymás hamburgert és utána csókolózni támad kedve veled? Vagy mikor főzöl a konyhában, büdös zsir és kajaszagú vagy és akkor szeretne ölelkezni, vagy a szörtelenités téma, én ott alul majdnem teljesen le szoktam borotválni, mielőtt a párommal ágybabújok, de egy-két nap és borostás lesz, utána ugye várni kell néhány napot, hogy megint tudjam borotválni. Borostásan is szoktátok csinálni? Nem gáz olyankor?
2019. máj. 13. 14:36
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
49%
de aki minden nap 2-3 fogat mos annak nincs is komolyabb száj szaga...
2019. máj. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Ha szagosabb kaját főzök, utána lezuhanyzok és kiszellőztetek. Naponta 3x mosok fogat. Nem a férjem miatt, hanem azért, mert így érzem jól magam.

Ettől függetlenül simán megölelem, miután a kertben dolgozott és csatakos az izzadságtól és az sem zavar, ha ő megölel, amikor egy nyári kőkemény sport után hazaérek izzadtan, koszosan. És csókolóztunk már szalonnasütéskor, miután bezabáltunk lilahagymából.

Nem szabad, hogy az ember elhagyja magát, légy tiszta, meg igényes, de ember vagy, szóval lesznek olyan pillanatok, hogy épp nem vagy illatos és tökéletes, amikor a szerelmed lát.

És nehogy már ne egyél egy randin!! Ha ennyire parázol, vigyél magaddal egy kis fogkefét és fogkrémet.

2019. máj. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!