Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerethetek úgy valakit, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerethetek úgy valakit, hogy még nem láttam az arcát?

Figyelt kérdés
De már hónapok óta kb. minden nap beszélünk, telefonon is elég sokat. Ő mindig lát kamerán keresztül. Nem akarom azt mondani, hogy szeretem mert ez elég hülyén hangzik ebben a helyzetben, de még soha senki nem váltott ki belőlem ilyen hatást. Voltak kapcsolataim, de azokban nem éreztem így. Neki folyton mondanom kell, hogy mennyire akarom, meg nem tudok másra gondolni, stb. De nyilván valami mégsem oké. Próbáltam másokkal is ismerkedni közben mert tudom, hogy ez így nem realisztikus, de másoknak nem tudok ennyire alárendelődni, nekem meg ez nagyon fontos.

2019. máj. 13. 22:11
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Én is gondoltam arra, hogy nem egyedülálló. Csak azt nem tudom, hogy akkor hogy van ideje/alkalma gyakran órákat beszélgetni úgy, közben néz engem webkamerán keresztül, amit gondolom nem olyan könnyű hirtelen elrejteni. Bár volt már olyan, hogy elég hirtelen köszönt el, de sosem szó nélkül ment el.
2019. máj. 13. 23:07
 12/18 anonim ***** válasza:
26%
Hát hogy ment el? Hangos hörgések közepette? 😃
2019. máj. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

:D

:(

:'(

2019. máj. 13. 23:19
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Még akkor is problémás lehet a személyes találkozó, ha már láttad fényképen, nem hogy így.

Én a netes ismerkedés elég nagy hátulütőjének látom, hogy először közelednek egymás felé a felek lelkileg cseten, emaileken, stb., és miután látatlanban már kialakult egyfajta szimpátia és vonzalom, csak azután találkoznak személyesen. A személyes találkozó pedig akkor is lehet csalódás, ha a másik pont ugyanúgy néz ki, mint a képen (hát még ha képen se láttad.) Így viszont, hogy már előtte megismerkedtetek, sokkal nagyobb a csalódás, ha valamelyik kihátrál a továbbiakból.

Ezért sokkal szerencsésebb, ha előbb történik a személyes találkozás, és csak ha úgy megvan a kölcsönös szimpátia, akkor kezdődik a netes csevegés, ismerkedés. De persze tudom, hogy erre nem mindig van lehetőség.

A kérdésre reagálva pedig szerintem nem lehet beleszeretni valakibe úgy, hogy még nem láttad. Mert a szerelem magába foglalja a testi vonzalmat is. Te abba a valakibe szerettél bele, akinek Te elképzelted őt. Szinte biztos a csalódás, ha meglátod majd. Gyanítom, hogy ezzel ő is tisztában van, azért nem fedi fel magát.

2019. máj. 14. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha olyan a nő munkája simán tudja ezt csinálni veled/másokkal. Szerintem nem adja ki magát mert rejteget valamit és az sose jelent jót. Én személy szerint azt gondolom van valakije plusz még valamit rejteget.
2019. máj. 14. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Legközelebb mondd meg, hogy nem csak ő néz, hanem te is látni akarod. Ha nem, akkor gebasz van és viszlát.
2019. máj. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha megfogadsz egy jó tanácsot ne menj bele találkozóba ha nem is tudod hogy néz ki, mert engem vertek már át így, hogy a neve se volt az amit mondott..😅 csak ez még a találkozás előtt derült ki, így nem lett belőle semmi, de főleg mar hazudott végig
2019. máj. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
100%

Te az általad elképzelt személyt kedveled vonzodsz hozzá.

Abban biztos lehetsz hogy nagy csalódás fog érni ha meglátod őt.

Te már el képzeltél ágy általad kitalált személyt, hasonló eset történt velem is. Kb 1 évig beszélgettünk, persze képen láttam őt de hidd el élőben olyan nagy csalódás ért, mert nem ő volt az, akit én el képzeltem. Valószínűleg veled is ez fog történni.

2019. máj. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!