Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a párunk se a munkában nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párunk se a munkában nem támogat, se pénzt nem ad, mi a megoldás?

Figyelt kérdés

Sulizok, nem tudok mellette rendesen 8 órában dolgozni, itt a lakás is. Diákmunkára el tudnék menni, de a párom nem szeretné, mert szerinte értelmetlen olyan aprót keresni, amit ott fizetnek.

Viszont pénzt se ad szívesen. Megbeszéltük, mennyit tudna nélkülözni, ami az enyém lehet, de mindig próbálja kihúzni magát azalól, hogy adni kelljen. Kifejezetten jól keres.

Most hívtak egy munkára, 3 nap, napi 10 óra, úttal együtt napi 15. Kicsit megterhelő, mert reggel 4kor kéne kelni, és késő este esnék haza, így abban a 3 napban se tanulni (a vizsgáim előtt lenne egy héttel), de bevásárolni, se megfőzni nem tudok, ráadásul beleesik az egész hétvége, tehát a páromnak magára kéne csinálni mindent, és még én sem vagyok itt vele.

Nem bírunk megegyezésre jutni. Én mindhárom napot vállalni akarom, szerinte 1 is elég, max 2, de 3-at nem és kész.


2019. máj. 14. 19:14
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Abból, amit írsz, az jön le, hogy hiába éltek öt éve együtt, nem tartoztok össze. A párod nyilván nem benned gondolkozik a jövőre nézve, hiszen nem invesztál bele a tanulásodba egy fillért se. Nem vagy neki senkije. Azt kell hogy mondjam, elpazaroltál erre az emberre öt évet.
2019. máj. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem menj el dolgozni és a megkeresett pénzt költsd el pszichológusra, mert rendszeresen kiírod ugyanezt a kérdést, mindig 1-1 apró részletében átfogalmazva. Valami elég komoly problémád lehet.
2019. máj. 14. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
0%

9-esnek: "Munka miatt napokat töltök távol otthonról, a férjem otthon van a gyerekkel, viszi a háztartást. Akkor is egyenlők vagyunk, ha otthon vagyok. Ez az egyenrangúság."


Ez ám az egyenrangúság, a nő nincs otthon a fickóé a házimunka, ha meg otthon a nő akkor elfelezik... Tipikus kettős mérce esete. Nem irigylem a 9-es balekját...

2019. máj. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Hagyd ott a fenébe. Barátnőm is diák, tenyleg nincs idő a suli mellett dolgozni. Párja nagyon jól keres, támogatja bármiben amíg tanul,utana meg a lany is keres munkat,ez a normális. Ilyen emberrel ne legyel,nem szeret teged. Majd ha gyerekkel lennél szülési szabadságon,akkor sem adna penzt semmire?!
2019. máj. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

9-es vagyok, a férjem is szokott utazni a munkája miatt, akkor fordítva van.


Méretes gyökér vagy.

2019. máj. 15. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Tanulj meg írni, mert nem ezt írtad a beidézett szöveged. Nyilván a szóhasználat, a jelzők milyensége jellemzi szerény személyed...
2019. máj. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

"Ez ám az egyenrangúság, a nő nincs otthon a fickóé a házimunka, ha meg otthon a nő akkor elfelezik... Tipikus kettős mérce esete. Nem irigylem a 9-es balekját..


Te szerencsétlen! Azért nincs otthon, mert dolgozik!

2019. máj. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!