Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki érezte már ezt? Mi lehet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki érezte már ezt? Mi lehet a megoldás?

Figyelt kérdés
2,5 éve vagyunk együtt a párommal, nagyon szeretem és vele akarok maradni, egyrészt jól megvagyunk másrészt nincs kedvem már párt keresgélni, én vele le tudnám élni az életem. Nem is az a probléma, hogy már nincs az a nagy szerelem, legalabbis az ő részéről egyáltalán nem látom/érzem, hiába mondja, de ez még nem is lenne baj, hiszen ennyi idő után már átalakul a szerelem szeretetté, de sokszor csúnyán beszél velem, belémköt, és szinte egyáltalán nem ér hozzám. Azt mondja neki a szex soha nem volt fontos, nincs rá nagy igénye. Tudom hogy nem csal meg. Csak az a probléma hogy nekem lenne rá igényem, hiszen ez természetes szükséglet. Ő ezt pontosan tudja mégse tesz semmit. Nem csókol, nem bújik hozzám, egyáltalán nincs szenvedély, ami a kapcsolat elején még megvolt. Nekem ez iszonyatosan hiányzik. Beszélni próbáltam már vele számtalanszor, jelezni is, de nem lehet. Ideges lesz. Egyre inkább érzem ennek a hiányát, az érintés, intimitás, szenvedély, illetve hogy néha mintha egyáltalán nem tisztelne, nem beszél szépen velem. Tanácstalan vagyok, sokat rágódom ezen, nem tudom mit tehetnék. Szakítani nem szeretnék. Tudnátok tanácsot adni?
2019. ápr. 18. 12:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

A kérdésem az, hogy mással menne-e neki? Mert nagyon nem mindegy, hogy kifejezetten csak hozzád nincs kedve, vagy úgy en bloc az egész szexualitáshoz. Mindkettőn lehet változtatni, azonban egész máshogy kell hozzáállni.

Egyértemű, hogy ideges lesz ha pedzegeted a témát. A lényeg inkább az, hogy miért.

2019. ápr. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Pedig szakítani kéne, ha partnerséget nem vállal a kapcsolatban.

32/f

2019. ápr. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha 2,5 év után itt tartotok, vajon hogy fogtok leélni egy egész életet egymással?
2019. ápr. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Te is csak azért maradsz vele,mert nincs már kedved párt keresni.Lustaság.Innentől kezdve meg tök mindegy már hogy a párod veled nem akar szexelni vagy amùgy se a kedvenc elfoglaltsága.Egyikőtök se akar a másiktól semmit,de azért éljétek le az életetek együtt.
2019. ápr. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ott a pont, 4-es.
2019. ápr. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Rosszul fogalmaztam. Én nem azért vagyok vele mert nincs keddvem ismerkedni. Nekem ő az igazi, ha kicsit odafigyelne ezekre a dolgokra minden tökéletes lenne. Ő ilyen, ez a természetéből fakad, de jól esne ha néha kicsit odafigyelne rám is, és foglalkozna azzal hogy mire vágyom. Én szívem szerint mindig szeretgetném, de ő nem ilyen, ezt nem igényli, ami oké. Én viszont igen, és ezért szeretnék rájönni hogyan érhetném el nála hogy olyan szinten nem is mint a kapcsolat elején, de kimutassa tettekkel is hogy szeret és fontos vagyok neki. Szeretnék javítani ezen az egészen, azért kértem tanácsokat
2019. ápr. 18. 15:58
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ő ilyen, a természetéből fakad? Ugyan már, nyisd ki a szemed, azt írtad, az elején szeretgetett babusgatott... itt valami elmúlt, megszakadt, ezt vagy megbeszélitek és tudatosan felemelitek a kapcsolatotokat, vagy...vagy ennyi. Az egy dolog, hogy nem szeret bújni meg szexelni, de még pluszban csúnyán is beszél veled? Úgy érzem te nagyon sokat próbálkozol, hogy megmentsd a kapcsolatot, de ő nem sokat tesz bele...
2019. ápr. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Igazából ez a pasi azért van veled mert csak. Megszokott és minek keressen mást ha ott vagy te. Te szereted még ez látszik de te is tudod hogy ő már nem. Jobb ezt a kapcsolatot lezárni.
2019. ápr. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Szakitani nem szeretnél,de miért nem?A pasid egyértelmüen kimutatta,hogy nem kiván téged,Te meg vele maradsz,hogy megalázhasson,fájdalmat okozzon.Te meg hagyod.Csak azt ne mond,hogy szereted még ezek után.
2019. ápr. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ha ő semmit nem akar tenni érted, akkor szerintem felesleges energiapazarlás tőled, hogy pedálozol érte.
2019. ápr. 20. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!