Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a barátnőm beteg lesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátnőm beteg lesz elvárja hogy én is elkapjam?

Figyelt kérdés

Utazó munkám van, rengeteget megyek, toppon kell lennem. Ő megengedheti hogy 2 havonta 1 hetet táppénzen legyen, nem is vigyáz magára. Topban megy ki télen a boltba, ilyesmi. Most is lázas! Ilyenkor én kiköltözök a másik szobába mert semmire nem figyelve az arcomba tűsszent és köhög, hiába kérem rá hogy ne tegye.

Azt kiabálja, hogy ő magára van hagyva és mivel én szeretem ezért otthon kéne maradnom hogy őt ápoljam. Szerinte mivel ő nem tud aludni ezért én egy bunkó vagyok mert alszok és nem vele vagyok fennt. Neki mindent egyedül kell megoldania! Teát, kaját csinálok neki de az nem elég neki! Vele otthon kéne maradni, de a legjobb ha én is beteg leszek! Ilyenkor ő már általában jobban lesz, meggyógyul és azt vágja a fejemhez hogy nem tudja már hallgatni az orrfújást és menjek el anyámékhoz.


2019. máj. 15. 08:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
39%

Nekem úgy tűnik, hogy nem igazán szereted őt. S nem azért mert nem betegszel meg te is szolidaritásból, hanem mert ilyen stílusban írsz a barátnődről. Nekem legalábbis rosszul esne ha a párom így írna rólam. Ez egy mellékes tény. A párod pedig nyilván érzi ezt és lehet direkt "játszik rá" úgymond erre. Nagyon gyerekes dolog de talán kiskorában is így érte el, hogy foglalkozzanak vele.

Szerintem erre az a megoldás ha gondoskodóbb vagy vele (amikor egészséges) Tehát hiába utazol rengeteget, szakítasz rá időt és programot csináltok ketten.

Ez csak az, amit te tehetsz, hogy jobb legyen a helyzet. A barátnődnek is van tennivalója, de az már egy másik történet, plusz ő úgysem fogja elolvasni a válaszom

2019. máj. 15. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy tartós lesz ez a kapcsolat...

F.

2019. máj. 15. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Ja nem törődök vele. Azért sofőrködöm külföldre, hogy neki magadjak mindent. Márciusban voltunk 12 napot egy ázsiai szigeten! Állandóan programokat találok ki!

Nem törődök vele? Veszem a gyógyszert, főzöm a teát, kaját készítek, boltba megyek ha vágyik valamire. Erre azt kiabálja hogy ő magára van hagyva. Szerinte az lenne elvárható hogy befekszem mellé az ágyba és fennt vagyok vele egész éjszaka. Ha én beteg vagyok, lázas, takarodjak dolgozni mert éhen halunk! Voltam emiatt már egyszer kórházban szövődménnyel! Szerinte az ő munkája a fontosabb mert ő irodában van, így nekem mindent fel kéne tennem hogy meggyógyuljon ilyenkor. Egy férfi meg tűrje a betegséget.

2019. máj. 15. 09:22
 4/15 anonim ***** válasza:
90%
Én kidobnám.
2019. máj. 15. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
91%

Hát ne haragudj, de most egyetértek az előzővel. Kidobnám mint macskát szarni! Mit képzel magáról? Ő az atyaúristen?

Én nem tűrném ezt a fajta viselkedést. Hisztizik, mindig az van amit ő akar, te meg nem kapsz semmit, semmiféle szeretetet, vagy törődést.

2019. máj. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
82%

Én nő vagyok de kidobnám. Hany évesek vagytok? 20?


N

2019. máj. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
88%
Világgá zavarnám, hisztizzen másnak.
2019. máj. 15. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Diavolino44 ***** válasza:
100%

Plussz 1 ahhoz, hogy az ilyet ki kell dobni.


S itt nem arról szól a dolog h szereted-e vagy sem. Torz a világképe, azt úgy gondolj majd TE fogod kiegyenesiteni. Egy ilyen kapcsolatban nem érdemes hosszútávon benne maradni.

2019. máj. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
84%
Kuka. Ez egy sárkány :D
2019. máj. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

2 havonta egy hetet lázas beteg? Ez még egy 2-3 évestől megszokott, mikor közösségbe kerül és még nem elég edzett az immunrendszere.

Egy felnőtt esetében vagy komoly betegség jele, vagy szimulál.

Az utóbbira tippelek.

Azért lesz "beteg", mert törődésre és babusgatásra vágyik, és azt hiszi, hogy ez automatikusan jár, ha lebetegszik. Ezért is hisztizik, ha nem kapja meg.

2019. máj. 15. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!