Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan élitek meg, ha a párotok visszautasítja a szexuális közeledéseteket?

Figyelt kérdés
Milyen gyakran utasít vissza?

2019. máj. 15. 13:50
 1/9 anonim ***** válasza:
98%
Eleinte nagyon rosszul viseltem, ma már örülök neki, hogy nem kell szenvednünk a rövidke és nem túl kielégítő szexszel.
2019. máj. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
Sehogy. Van, hogy nagyon fáradt és nem egy gép, hogy mindig készen álljon. Elég ritkán fordul elő ilyesmi, de olyankor megértem és nem sérti az egómat, nem rólam szól.
2019. máj. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
96%

Poénosan annyit szoktunk mondani, hogy "akkor bsszál egyedül". :D

Semmi probléma nem szokott lenni belőle, emberek vagyunk. Néha fáradtak, néha nincs kedvünk hozzá, vagy tudjuk, hogy úgy is csak 10 perc nem túl kielégítő maszatolás lenne belőle mert dögrováson vagyunk. Elfogadjuk, hogy ez a helyzet és kész. Majd holnap vagy reggel lesz szex. Amúgy ritkán fordul elő visszautasítás, elég nagy igényünk van a szexre. Tudom, hogy mennyire szeret és hogy engem tart a legszexibbnek, akkor minek aggódjak?

2019. máj. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%
Kicsit is ismered a párodat, tudod mikor érdemes kezdeményezni. Na és úgy kezdeményezni, hogy helyzetbe hozd a másikat, hogy ő is kívánja. Erőltetni nincs értelme, mert akkor egyre több visszautasítás lesz.
2019. máj. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
95%

En nagyon rosszul élem meg.

Ha szexin beöltozok, magassarku.. hajlongok es azt mondja hogy majd kesob, most pont ezt vagy azt csinal, aztan kesobb elfelejti..

Olyankor lemegy a libidóm, majd sok idõ kell elteljen hogy újra akrajam. P

Párszor eljátsza ugy érzem nem is akarom folytatni, nekem sértõ.

2019. máj. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
84%

Én vagyok a visszautasító fél nálunk.

Állandó cirkuszt okoz.

Számát sem tudom, hányszor elmondtam, hogy engem mivel tud felcsigázni, hogyan esik jól az együttlét.(mutattam is 10év házasság alatt)

10/10szer nem sikerül neki összehozni.

Ha nincs hangulatom, kifejezetten fájdalmas, ha csak a hüvelyemhez érsz, ő meg mindig azzal nyit, hogy durrbele ujjazunk. Nekem fájdalmas, és eltolom, utána napokig görcsölök.

És nem nem akarja felfogni, hogy ha szexelni akar, akkor változtasson, mert ezzel a hozzáállással csak megundorodok az egésztől.

Ha én kezdek, akkor nincs problémánk. De az önző mentalitasá miatt ez is megcsappant.

2019. máj. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
81%
Nem esett meg sokszor, de eleinte én is nagyon rosszul éltem meg, magamat hibáztattam, nem tartottam magam vonzónak emiatt. Miután összeköltöztünk, azután is hónapokig. Mikor szegény csak hullafáradt volt! 😂 Túlgondoltam az egészet, nevetséges módon. Azt hiszem, ez önbizalomhiányom miatt volt. Önigazolás volt számomra, ami nem jó. Mostmár más, érettebben kezelem. Rájöttem, hogy emberek vagyunk. Mindenkinek lehet fárasztó napja, ezt a saját bőrömön is tapasztalom, mióta én is elkezdtem dolgozni suli után. Teljesen természtes módon ilyenkor általában megjegyzi valamelyikünk, hogy "Majd holnap bepótoljuk. 😏" Elvégre nem vagyunk robotok.
2019. máj. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
45%
Ha látom, hogy nem vevő a közeledésemre (nő vagyok), akkor tudom, hogy fáradt, rosszkedvű, vagy valamitől szorong. Előző esetben hagyom pihenni, utóbbiban pedig beszélgetek vele, kiderítem, mi nyomasztja, és próbálom nyugtatni, bátorítani. Tudom, hogy ha kipiheni magát és megnyugszik, akkor helyreáll minden.
2019. máj. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Exbarátommal heti egyszer voltunk lakásban, úgyhogy heti 1x próbálkoztam be, amit heti 1x utasított vissza.
2019. máj. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!