Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Igaz az hogy a férfiak jobban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz az hogy a férfiak jobban megvetik ha egy nõ csalja meg a párját még akkor is ha õk a partnerek ebben?

Figyelt kérdés

Az esetek túlnyomó többségében azt látom hogy a férfiak jobban lenézik ha a nõ csalja meg a parjat mint hogyha egy férfi tenné.


Sõõt ,mondhatom ha vele csalja meg a nõ a párját, azt a nõt már nemis tiszteli annyira..

Szerintetek?


2019. máj. 16. 20:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
34%
Nézőpont kérdése, meg főleg embere válogatja! Nem feltétlen, de van ilyen is. Különbözőek vagyunk és ez így van jól.
2019. máj. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem meg nem foglalkozni olyan pasival, aki így gondolkodik.
2019. máj. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
52%

Ez a régi időkből ered amikor még az asszonynak otthon kellett ülni, gyereket nevelni és kussolni.

Régen teljesen természetes volt, hogy a férj nőzött, szeretője volt stb. A nőnek viszont ilyet nem lehetett, nagyon lenézett dolog volt (bár titokban nyilván volt más nekik is). Általánosan elfogadott volt, hogy a nő nem csalhatja az urát, mert verés lesz és ő lesz a falu szégyene. Ezeket a baromságokat meg valahogy 100 év elteltével se sikerült kiölni az emberek erkölcséből.

2019. máj. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
8%
Persze, egy nőtől elvárná az ember, hogy hűséges legyen. Egy férfinek tényleg semmit sem jelent érzelmileg sokszor a szex vagy a megcsalás, legalábbis sokkal kevesebbet. Neki a vérében is van a vadászösztön. Egy nőnél viszont fontosabb a hűség.
2019. máj. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
74%
Utolsó: Férfiként mondom, hogy ez nem igaz. Nyilván intellektus kérdése is; de azért ezt ne jelentsük ki így. Sőt, inkább azt látom, hogy átfordult ez a kérdező által felvázolt régi világ és a nők mennek félre gépiesen; míg a férfiak hűségesek. Magamból és a barátaimból indulok ki. És nem, a megcsalásnak nincs oka a másik részéről. Senki nem felelős a másik cselekedeteiért.
2019. máj. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
14%

Nem unjátok még ezt a "bezzeg a férfiaknak szabad" mesét? Annyira nevetséges.

Mi közöm van nekem ahhoz férfiként, hogy egy másik férfi megcsalja-e a párját? Ha ti nem nézitek le, az legyen a ti problémátok, ne a férfiakon kérjétek már számon!

Azt se értem, miért háborít fel, hogy ha velem csalsz meg valakit, akkor nem tisztellek. Első kézből láthatom, milyen egy hazug disznó vagy, ne röhögtess már! Pláne, ha még ki is beszéled nekem azt, akit esténként csókolgatsz...

2019. máj. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
12%

Én igen, de csak azért, mert a nőknek jár állandóan a szája, hogy az érzelem meg a családcentrikussâg meg a hűség.

Itt van ez az oldal, mind állítja, hogy ő soha meg bla bla bla, fél oldalas esszék a korrektségről stb, de közben meg a legtöbbnek van kalandja.

2019. máj. 17. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
90%

Igen, sok esetben a férfiak álszentek, mint a #6-os.Simán ő is belemegy a kalandba, tehát semmivel sem különb, mint akit emiatt lenèz, de ő ezt nem így érzi.Csak tudnám, miből gondolja, hogy ő magasról ítélkezhet?🤷🏻‍♀️

Szerencsére nem minden férfinél van kettős mérce, van aki következetes.

2019. máj. 17. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
4es : Ha egy ferfinek semmit sem jelent a hűség -ahogy.írod , akkor ha megvan csalva az sem jelent semmit?
2019. máj. 17. 09:05
 10/16 A kérdező kommentje:
vagyis a sex es a megcsalás. Elírtam.
2019. máj. 17. 09:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!