Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Igaz az hogy a férfiak jobban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz az hogy a férfiak jobban megvetik ha egy nõ csalja meg a párját még akkor is ha õk a partnerek ebben?

Figyelt kérdés

Az esetek túlnyomó többségében azt látom hogy a férfiak jobban lenézik ha a nõ csalja meg a parjat mint hogyha egy férfi tenné.


Sõõt ,mondhatom ha vele csalja meg a nõ a párját, azt a nõt már nemis tiszteli annyira..

Szerintetek?


2019. máj. 16. 20:34
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%
A férfiakban van vadászösztön, a szex kevésbé függ össze az érzelmekkel, a szex sokkal fontosabb a férfiak számára. A nőknél sokkal fontosabb a hűség, mint a férfiaknál. Ha egy férfi hibázik, utána még lehet hűséges, egy nőben már nehezebb megbízni utána. Egy férfi kedvtelésből csal meg, egy nő sok esetben azért, mert nem jó a kapcsolata, tehát itt nagyobb problémák vannak. Szóval szerintem nagyobb bűn, ha a nő a megcsaló.
2019. máj. 17. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

"egy nő sok esetben azért, mert nem jó a kapcsolata,"


Legnagyobb marhaság.

2019. máj. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
#44: ne mentegesd magad, mert szánalmas.
2019. máj. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%
8: Bogaram, már pedig az az ember, aki képes átverni és elárulni azt, aki tiszta szívvel szereti és bízik benne, az egy utolsó aljadék. Abban nekem semmi felelősségem nincs, hogy ő ezt megteszi. Én nem lennék képes erre soha, ellentétben nők tömegeivel.
2019. máj. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

"Szóval szerintem nagyobb bűn, ha a nő a megcsaló"


:DDDDDDD

Magyarországon mindig szép a sovinizmus és a nőgyűlölet nélküli élet. Ja, nem. Hopp, az egye másik, nyugatabbra lévő ország (gyakorlatilag bármelyik).

2019. máj. 19. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Maguknak elnézik, persze... De a nő az milyen már...


De ezek valójában nem férfiak, hanem csak undorító, szánalmas férgek, akik nem alapján alkotnak véleményt mindenféle evolúciós szarságokat belemagyarázva.


🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮

2019. máj. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!