Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Te ez miatt mérges lennél a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te ez miatt mérges lennél a párodra?

Figyelt kérdés
Párom legjobb baratja külföldön él, holnap megy vissza, ezért elmentek kicsit szórakozni ketten. Párommal nem élünk együtt, de megkértem írjon nekem mikor oda érnek, meg pl mikor haza ér. Nem tett eleget ennek a kérésemnek, sőt azóta sem írt semmit. Jogos a kiakadásom?

2019. máj. 17. 00:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
69%
Csapnak egy görbe estét, nem a telefonját nézegeti. Én eleve nem szoktam kérni, hogy jelentkezzen, ha elmegy fiús buliba. Csak akkor hívom/írok, ha valami problémám adódik. Ne mérgelődj! Nem egy 8 éves gyerekről van szó, aki nyári táborban van és félteni kell, hogy baja esik.
2019. máj. 17. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
47%
Attól meg eshet baja, és aggódni is lehet érte. Én is szeretem ha ír a párom egy uzit ha odaért valahova. Kiakadni nem kell, de ha zavar akkor nyugodtan említsd meg neki, hogy rosszul esett amiért nem irt neked és te aggódtal.
2019. máj. 17. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
58%
Jogos, ha kiadja az utadat, ha még sokáig hisztizel ilyen hülyeségen.
2019. máj. 17. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
71%
Nem lennék mérges.
2019. máj. 17. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
71%

Nem lennék mérges, alapból nem vagyok az a fajta aki a másik minden lépéséről tudni akar!

Volt már olyan, hogy ő kért hasonlót, de az ilyenek szàmomra annyira jelentéktelen dolgok, hogy azt mondtam jólvan és kb el is felejtettem...

2019. máj. 17. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 peca1000 ***** válasza:
52%

Esetleg beszámolót, bizonyító fotót, videót nem kellett küldenie , hogy tényleg ott volt?


Még egy gyerektől sem várná el az ember, nem hogy egy felnőttől amit te tőle.


Beteg vagy kérdező, a pasid jól tette, hogy nem írt.

2019. máj. 17. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
71%

Furcsa, hogy a válaszadók többségének tök mindegy történik e valami a párjával, mert attól lesz jó barátnő hogy nem kérdezgeti.


Én is szeretem tudni ha a párom hazaért. Nem azért hogy bizonyítékokat küldjön hogy pontosan kivel volt és hol, hanem hogy meggyőződjek arról, hogy egyben van. Pláne hogy ha este még kocsiba ül és utazik valahova. (különösen télen mikor csúszik az út és tudom hogy szeret csúszkálni az autóval a kanyarokban).


Kérdező, ne akadj ki rá, de azt elmondhatod hogy aggódtál és legközelebb írhatna, mert téged az megnyugtat.

2019. máj. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, sajnos hiába elérhető azóta sem válaszol az üzeneteimre 😞 nem értem mi történik ilyen még nem volt, hívtam is akkor sem vette fel
2019. máj. 17. 21:35
 9/13 anonim ***** válasza:
30%
#7, forított esetben (mármit amikor a férfi kénre ilyent), akkor megy a köpködés, hogy hogy képzeli, nem a tulajdona a nő, jó, hogy nem láncolja meg, stb. Szóval neked itt is megy a kettős mérce, ráadásul aljas, sunyi módon az aggódás köntösébe bújtatva. Ez számomra rendkívül visszataszító.
2019. máj. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

És te honnan a jó édes ....ból tudod, hogy a 7-es válaszoló írt-e már olyan kérdéshez, ahol pasi tett fel ugyanilyet és ha írt is, akkor azt amit te GONDOLSZ? Na ugye, hogy ugye. Szerintem menj, aztán vedd be a bogyóidat.


Az egyetlen értelmes válaszoló amúgy a 7-ed volt, ez teljesen egyértelmű. Én is kíváncsi vagyok, hogy a párom odaért-e rendben, vagy elindult-e, stb. Nem azért, hogy ellenőrizem, hanem mert szeretem és aggódom miatta.

Az a beteg, aki egyből a kérdezőnek támad, na meg az, aki lesz...rja a párját és ezt normálisnak is gondolja.

Egyébként meg visszatérve rád, kilenceske, pont fordítva szokott lenni, ahogy írod. Ha egy nő a féltékenység írmagját is mutatja, azonnal keresztre van feszítve, ha aggódik a párja miatt, azonnal le van sárkányozva és a többi. Szóval ennyit erről. Meg erről az oldalról is.


Kérdező, mi volt?

2019. máj. 19. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!