Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A jövőben tudok számítani egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A jövőben tudok számítani egy ilyen emberre?

Figyelt kérdés
A barátom is és én is egyetemisták vagyunk, együtt is élünk fél éve. Nagyon szeretemet a barátomat. Figyelmes, aranyos, vonzó srác. Néha kissé vakmerő, de ezt is szeretem benne. Komoly terveink vannak, jövőre házasodni szeretnénk, később pedig gyereket is(ezutóbbi persze még nagyon nem aktuális). Az zavar, hogy ahogy egyre jobban belelátok a barátom egyetemi dolgaiba, úgy észrevettem, hogy nagyon lazán veszi. Csúszni fog egy évet csak azért, mert lusta volt időben elkezdeni a szakdogáját. Az egyik vizsgán is megbukott. Az a baj ezzel, hogy szerinte ez nem az ő hibája. A szakdoga azért nem lett kész, mert sokat kellett tanulnia a vizsgákra, ezen a fontos vizsgán meg azért bukott meg, mert a szakdogával foglalkozott. Egyszer már csúszott amúgy. Nem is lenne ez akkora gond, ha látnám rajta, hogy küzd és akarja a dolgot. De semmi motiváció nincs benne. Én nagyon más vagyok. Maximalista vagyok, ha valamit elrontok, akkor viszont teperek ezerrel, hogy helyrehozzam. Az is baj lehet, hogy ő a szüleire mindig számíthat, akármi van. Ilyenkor mindig eszembe jut, hogy az exem meló mellett végezte el levelezőn a sulit és nem bukott soha semmiből. Vagy én komplikálom túl?
2019. máj. 17. 10:39
 1/8 anonim ***** válasza:
66%

Értjük, tehát mert megbukott, vagy mert fáradt volt tanulni, rossz szereteő, rossz társ, rossz apa, és rossz családfő lesz...

Megérdemled a sorsod te maximalista... :D

2019. máj. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%
Micsodaaa????? Megbukott? Húh, örülhetsz, hogy még időben kiderült, hogy ez kizárólag egy bántalmazó kapcsolathoz vezethet. Legjobb esetben is 4x megcsalt már. Szerencse, hogy még nincs gyerek, babával sokkal nehezebb lenne őt elhagynod.
2019. máj. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De most komolyan, nektek mindegy lenne, hogy valaki lustaság miatt még egy évig diák lesz? Szeretem őt, de csak rajta múlik a csúszás.
2019. máj. 17. 12:16
 4/8 anonim ***** válasza:
77%

Áruld már el mi köze van egy párkapcsolathoz az egyetemnek?

Ha baromira nem érdekelné az egész sem jelenti azt, hogy rossz ember, rossz apa, rossz családfő, vagy rosz szerető lesz.

Ez pont olyan, hogy ha valaki szegényesen öltözik az már büdös is meg koszos is.

Szállj le a földre Margit, az élet nem errőpl szól.

2019. máj. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nincs ambíciója. Kérdés pl ha valami elromlik, azt majd lesz-e kedve megjavítani... Ha más téren sem törekedik, hanem ellinkeskedi, az lesz rossz.
2019. máj. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem az egyetemhez van köze a párkapcsolatnak. Ez baromira NEM az egyetemről szól, hanem a hozzáállásról (ambícióról), ahogy írta is itt az utolsó hozzászóló.
2019. máj. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ti nagyon keveritek a szezont a fazonnal.

Nekem is van ilyen ismerősöm, sosem járja ki az egyetemet :D

Szülei doktorit végeztek, ez van megkövetelve a gyerektől is.

Utálja csinálni, de muszáj neki.

Ettől még nagyon rendes gyerek, imádja a párja, és bizony a szarrá vízkövesedett bojlert is profin kivízkőteleníti és megcsinálja.

Rendes ember, rendes szerető, szereti a gyerekeket, rendes apa lesz szerintem!

Nesze neked ambíció...

2019. máj. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
41%

Szerintem az a gond, hogy ez még csak az egyetem, de kb. ugyanez lesz a munkahelyen is: Mindig más, kívülálló oka lesz annak, hogy pont ő nem kapott fizetésemelést, pont őt nem léptették elő, pont őt küldték el esetleg.

Nekem valahol garancia volt az a jellemére, hogy a barátom (ma már férjem) az egyetemet az előírt idő alatt végezte el (szakdolgozattal, nyelvvizsgával, mindennel).

(BME villamosmérnöki kar, mielőtt még büfészakozna itt bárki.)

2019. máj. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!