Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom valóban nem törődik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom valóban nem törődik velem, vagy ez normális? Többi lent

Figyelt kérdés

Sziasztok,van pár problémám a barátommal amiket az utóbbi időben vettem észre,és nem igazán tudom őket megbeszélni vele,mert általában bár megbeszéljül és a végén "minden rendben van',és vagyok a rossz mert miért veszekszem.Szóval a problémák a következők:

1.Nem törődik velem úgy ahogy én igényelném,ezt úgy értem,hogy nem lep meg kis semmiségekkel,és itt nem az ajándék a lényeg,hanem a gesztus.Vagy például az is elég lenne ha csinálna nekem egyszer vacsorát,és behozná,hogy tessék,neked csináltam,ennyivel már lekenyerezne,de én szoktam kiszolgálni őt.

2.Nem mindíg érezem úgy,hogy vonzónak talál,szexben általában én kezdeményezek,de van,hogy azt mondja,hogy nincs kedve,próbál hárítani,olyankor ha a cicim a kezébe adom se indul be.volt,hogy meztelenül aludtam,és ahelyett,hogy rám vetette volna magát,csak annyit kérdezett,hogy miért így alszok.Ha rákérdezek azt mondja hogy ez butaság,mindíg vonzzónak talál,egyszerűen csak fáradt.

3.Nagyon ritkán mondja hogy szeret,azt mondja,hogy azért mert ez magátol értetődő és természetes.


Mi a véleményetek?Vagy ez csak normális "pasi" viselkedés.Én nagyon igényelném a kis gesztusokat,meg azt hogy érezzem hogy akar. :(


21L és 24F



2019. máj. 13. 16:31
 1/6 A kérdező kommentje:
ja és azt kifelejtettem,hogy kinyalni is nagyon ritkán szokott,pedig imádom.azt mondja hogy az íze nem olyan jó,de szerintem kibírhatná,én is szívesen kényeztetem szájjal,akkor is ha nem olyan jó ízű.Egyébként rendzseresen mosakszom és nincs semmi bajom,csak az alap "íze" zavarja
2019. máj. 13. 16:35
 2/6 anonim ***** válasza:
78%
Olyanok vagytok,mint 40 év házasság után egy "rossz" vígjátékban.
2019. máj. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
80%

Mások az igényeitek. Megszoksz, vagy megszöksz. Ez van.

Engem is most kosarazott ki egy csaj, pedig állítása szerint jól érezte magát velem, csak nem vonzódott hozzám.

2019. máj. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
81%
Hasonló volt az én exem is. Én elengedtem. Neki azóta sincs senkije se, ilyen hozzáállással. Neked viszont lesz más, aki jobban megbecsül. :)
2019. máj. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem normális pasi viselkedés. A szex előfordulhat, hogy tényleg fáradtság miatt nincs, vagy épp ilyen időszaka van.
2019. máj. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ugyanebben a korban vagyunk, csak van egy kislányunk is. Emiatt ő dolgozik mint az állat, kimerült, én a babával "szenvedek" nem alszik jól.. Kimerültek vagyunk, ingerültek és fáradtak mégis kedveskedik nekem és szexben is ő kezdeményez általában. Van hogy úgy is hogy a kimerültségtől végül kudarcba fullad a dolog. Természetesen én is figyelek rá, gondoskodok róla így az apró gesztusok oda vissza mennek. Szerintem hagyjátok, ha így nem tudtok kijönni akkor mi lenne ha még gyerekeitek is lennének? Most vagytok fiatalok meg kell beszélni a gondokat és ha nem passzoltok továbbra sem, ésszerűbb tovább lépni
2019. máj. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!