Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Hogyan tudatnátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Hogyan tudatnátok a párotokkal, hogy egy társaságban ne csak ő beszéljen, hanem hagyjon titeket is szóhoz jutni?

Figyelt kérdés
Persze mindenféle erőszak és csúny szó nélkül.
2010. júl. 7. 01:03
 1/6 anonim ***** válasza:
csak szépen mondd meg neki h hagyjon kibontakozni :)
2010. júl. 7. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Figyi XY, amikor társaságban vagyunk, folyton te szoktál beszélni, és engem nem hagysz érvényesülni, így nem tudok kibontakozni, és ez nagyon zavar! Úgyhogy légyszi mostantól beszélj kevesebbet!
2010. júl. 7. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
tudom, hogy nem erre adok választ, de járj el néha abba a társaságba nélküle is, hogy kialakuljon, hogy Te is beszélsz:)
2010. júl. 7. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Etesd :D
2010. júl. 7. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy hagyjon téged is kibontakozni, és ha ez sem válik be, akkor egyszerűen vágj a szavába :) Én is csináltam már ilyen, és bevált, mert rögtön elhallgatott és hagyott engem is beszélni. Mondjuk mi mindketten nagy dumások vagyunk.
2010. júl. 7. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én folyamatosan beszélek mert ugyvagyok vele h nemár h csöntben üljünk...barátnőm simán mondta h mostmár aztán kussoljak:D de mindenki röhögött rajta mert őkis ismertek h rengeteget beszélek:D
2010. júl. 7. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!