Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tesztek ha sokat vitáztok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tesztek ha sokat vitáztok párotokkal?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel 7 hónapja vagyok együtt és kicsit elfajultak a dolgok. Élőbe mindig kedves és aranyos de ha msnen beszélünk minden apróságon feltudja kapni a vizet nagyon ingerlékeny lesz és mindig azt keresi mibe köthetne bele. Az utóbbi 2 hétben alig volt olyan beszélgetés amiben ne vitatkoztunk volna. Sokszor nagyon lekezelően viselkedik velem. És ha már elmondom neki mi a probléma akkor mindig azt mondja:"Persze.. én vagyok a rossz mindig"
2011. okt. 1. 09:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
21%
biztos menstruál
2011. okt. 1. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem meg csak simán hisztis.
2011. okt. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
32%
nem szeret téged ennyi ...
2011. okt. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem minden pár életében előfordulnak olyan időszakok amikor többet vitáznak.
2011. okt. 1. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Élőben jól megvagytok azt mondod? Akkor mi a problem?
2011. okt. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!


Fogadj el tőlem egy jó tanácsot: ne msnezzetek, és neten szinte egyáltalán ne is kommunikáljatok egymással! Vagy telefon, vagy élőben.

Nekünk másfél évig ez ment a párommal (mostmár a vőlegényem:)) állandóan hisztiztem msnen (a mai napig nem tudom megmondani miért, állandóan azt hittem más lányokkal beszélget azért nem ír 2 percig), és ő is folyton ingerült volt. Élőben mi is jól megvagyunk szinte semmi vitánk nincs.


20N

2011. okt. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
utolsónak köszönöm a hosszú választ :) , megpróbálom rávenni hogy hanyagoljuk a netes beszélgetést.
2011. okt. 1. 10:56
 8/11 anonim ***** válasza:

MSNen én sem szeretek beszélni a párommal, mert olyan.... nem tudom.. könnyen félre lehet érteni mindent. Mintha bunkóbb lenne. Nem tudom.. lehet bnőd is így érzi.


22/l

2011. okt. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Azt még hozzátenném ha beiktattok egy webkamot, úgy megint más a helyzet :)


22/l

2011. okt. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam azt hogy ritkábban beszélek vele. Őszerinte rosszabb lett a dolog mert azt érzi így nem érdekel engem ő annyira.
2011. okt. 6. 00:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!