Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A Párkapcsolati Szabályzatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Párkapcsolati Szabályzatot aláírva kell visszaadni?

Figyelt kérdés

Elég furcsa dolog történt velem. 21 éves férfi vagyok, összejöttem egy 24 éves lánnyal, nekem ő az első párkapcsolatom. Ma ideadott egy majdnem 3 oldalas kinyomtatott dokumentumot, a tetején "Párkapcsolati Szabályzat" címmel, hogy olvassam el. Ilyenek vannak benne, hogy:

"1, Megcsalással kapcsolatos szabályok.

Megcsalásnak számít:

1/a, Mással történő szexuális kapcsolatos létesítése.

1/b, Párkapcsolaton kívüli csókolózás."

Stb...

A hatos pontban meg ilyenek vannak:

"6, Háztartással kapcsolatos szabályok.

6/a, Az említett felek kijelentik, hogy a háztartás vezetése kettejük közös, egyenlő arányú feladata.

6/b, A háztartási feladatok közé tartozik:

- Főzés, mosás, vasalás, mosogatás, rendrakás, ágyazás, porszívózás, felmosás, udvar tisztán tartása.

6/c, Amennyiben valamelyik fél az előzetesen tisztázott, rábízott feladatot nem látja el, köteles a következő hónapban dupla adag házimunkát vállalni."

Ezt azért nem értem, mert nem is élünk együtt, sőt, egy hét után ez még csak szóba sem került...


Mit csináljak ezekkel? Két példányban adta ide, ő minden oldalát aláírta. Nekem is alá kell írnom, és az egyik példányt visszaadni?


2019. máj. 17. 18:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Próbaidő is van, meg éves fizuemelés? :D :D :D
2019. máj. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Bakki, hazamegyek, aztán írok egyet gyorsan, párom orra alá dugom :D ez mekkora ötlet, elnöknek a csajt. :D Bekereteztetem a wc elé, itt úgy is sokat látja.


egyébként attól függ, hogy mennyire gondolja komolyan :D lehet jópofa húzás is amivel jelzi hogy nem csicskának szegődik melléd, meg lehet egy full elmebeteg dolog is. Mivel nem ismerjük, tudja a fene :D minden esetre ha számára ez végtelenül komoly"szerződés", menekülj. Ha jópofa jelzés, akkor nagyon zseniális caajt fogtál ki.

2019. máj. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
60%
Ez tök jópofa. Nekem tetszik.
2019. máj. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
xDD
2019. máj. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
87%

Ha nem komolyan gondolta, hanem poénkodott, akkor írd alá.

Ha komoly, zavard el a nőt.

2019. máj. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 lilla64 ***** válasza:
100%

Na még ilyent nem hallottam

Szerintem csak meg akart viccelni.

2019. máj. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
73%
Ez k..va jó! :D Írok egyet én is a barátnőmnek. :DD
2019. máj. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
96%
Még viccből sem írnék alá semmilyen párkapcsolati szabályzatot.
2019. máj. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
88%
Ez a kérdés valami The Big Bang Theory koppintás? Vagy Amy-nek hivíják a csajod?
2019. máj. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Miért nem kérdezed meg őt, ha már az ő fejecskéjében fogant meg ez az egész?

Ez nem egy általános dolog párkapcsolatokban. A legtöbb embernek nincs tapasztalata ilyen szerződéssel.

2019. máj. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!