Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan akadt ki a párom?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan akadt ki a párom? (féltékenység)

Figyelt kérdés

Ma meglátta, hogy rámírt egy osztálytársam. (ismeri) felolvastam neki, hogy milyen üzeneteket váltottunk egymással..azon kívül hogy rákérdeztem , hogy melyik filmről beszélt múltkor órán azon kívül csak az iskolával kapcsolatos dolgokról beszéltünk pár mondatban...

Erre kiakadt, hogy ő nem írogat idegen lányoknak..

hozzáteszem rengeteg lány barátnője van akikkel azóta én is jó kapcsolatban vagyok, ha találkozunk beszélgetünk stb..a kis barátnők közül 2 is van aki tetszett anno neki, de én találkoztam velük sőt...egyszer közölte, hogy itt van az egyik régi barátnője és hogy találkozna vele beülnének valahova , majd a leányzó szólt neki, hogy menjen fel a házukba mert nem tud kimenni és én azt mondtam rendben érezze jól magát..engem is hívtak de nem éreztem úgy hogy ott lenne a helyem...persze rosszul éreztem magam miatta, de próbáltam elfoglalni magam és nem foglalkoztam vele..az más tészta hogy hazajövet mesélte hogy a csaj egy babával a kezében várta, merthogy időközben megszült, de ezt ő nem tudhatta...nem tudta azt sem hogy terhes volt mivel már rég találkoztak..

aztán van több barátnője akikkel szokott beszélgetni facebookon sőt valamelyik leányzóval itthon kettesben voltak amíg én órán voltam délután az sem zavart mert ismerem ezeket a lányokat és nem zavar. Mindegyiknek párja van és ez van megértem barátok..na és ezek után kiakadt , hogy pár mondatott váltottam ezzel a fiúval.

Erre mondtam adja oda a telefonját mert nem hiszem el hogy ő nem beszélget ezekkel a lányokkal, hát természetesen azokkal akiket felsoroltam beszélget sokat , sőt voltak olyanok akiket nem ismerek régi osztálytársak stb de nem izgat.

Igazából sosem érdekelt, hogy megnézzem a telefonját, mert egyáltalán nem érdekel, ilyen szempontból teljesen megbízok benne.

AZért néztem meg hogy bebizonyítsam ő is beszélget ezekkel a barátnőkkel akkor nekem pár mondatot miért nem lehet?

erre azt mondta mert azok a lányok régi osztálytársak nem vadidegenek...no ez a fiú nekem most jelenlegi osztálytársam és csak iskolai dolgokról volt szó..viszont ő azokkal a lány barátokkal találkozik is, ( ilyenkor én is megyek ált.) és nem csak chaten beszélgetnek.

Akkor most szerintetek jogos a felháborodása?

Most is kinn van haverokkal,mint ahogyan szinte minden hétvégén..én az elmúlt 2 hónapban alig járok ki vele , mert tanulnom kell, és itthon maradok, ahogy most is.

Nem érzem jogosnak a sértődését mert soha nem adtam okot hogy féltékeny legyen mert én nem mászkálok el nélküle a barátnőimmel kocsmázni vagy ha igen akkor is együtt megyünk haza mert csatlakozok hozzájuk.

Aki folyton elmászkál ide-oda az nem én vagyok hanem ő.

Kocsmázni jár ilyenkor a szingli haverokkal akik legfőképp csajozni akarnak állandóan de én nem szólok már semmit mert megbízok benne, de igen rákérdezek hogy voltak e lányok és igen nekem az hogy elmenjen bulizni (diszkóba) nem fér bele de ezt a legelején tisztáztam is vele, hogy mit gondolok erről.

huszonévesen még ok de 30 évesen már azt gondolom egy férfi egy hangos táncos szórakozóhelyre nem azért megy hogy beszélgessen , főleg ha utál táncolni szóval ebben ő is egyetért. Jogos a féltékenysége?

Ezt az osztálytársam ismeri..soha nem találkoztam vele az iskolán kívül és csak pár mondatot beszélgettünk chaten...nem értem esküszöm miért csinálja....mintha neki mindent szabadna de ha én merek valakivel szóba állni az már nem ok. Hát kíváncsi lennék mi lenne ha felvenném a kapcsolatot a régi osztálytársaimmal fiúhaverokkal és csak annyit mondanék de hiszen ők régi barátok...hát tuti nem tetszene az sem neki.



2019. máj. 17. 20:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Te is tudod a választ. Egyáltalán nem jogos, de nekem úgy tűnik, birtokolni akar téged, de magának megenged bármit.
2019. máj. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy a befejezés az lesz, vagy ő csal meg téged, vagy te őt. Az indok már megvan, bármelyikőtöknek. Neki az, hogy te leveleztél, neked meg a féltékenység.


Szép világ ez, mi?

2019. máj. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Általában az csinál ilyen jelenetet aki már csinált vagy csinál valamit a hátad mögött.
2019. máj. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Abban maximálisan biztos vagyok, hogy jelenleg sem őt sem engem nem fenyeget a veszély , hogy félrelépjünk.

Engem az ő barátnői nem zavarnak már, bár az elején meg kellett őket ismernem hogy ne zavarjon.

Viszont nem ez a lényeg , a kérdésem az hogy szerintetek egy osztálytárssal való beszélgetés az még belefér avagy sem? Titeket zavarna ha látnátok , hogy pár abszolút semleges dologról váltana a párotok néhány mondatot egy osztálytárssal? Vagy nálatok hogy működnek ezek a dolgok?

2019. máj. 17. 21:29
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

#4


A "jelenleg" szót duplán kiemelni, csupa nagybetűvel.


Sajnos.



Ilyen a világ. Egy tragédia.

2019. máj. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

a jelenleg arra utal ami most van..én bízom benne, hogy létezik hűség egy életen át...sőt..egészen biztosan létezik, csak nagyon ritka..sajnos..

viszont azt gondolom, hogy senki soha nem láthat bele , hogy mit hoz a jövő...és az ember csak bízni tud benne, hogy a hűség megmarad és nem hoz elénk a sors olyan élethelyzetet, amikor nem tudunk nemet mondani..

2019. máj. 17. 21:42
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg mennyit magyarázkodtál egy nyamvadt beszélgetés miatt.
2019. máj. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
amúgy tényleg nem tudom mi a helyes viselkedés...ha egy másik nemű ír akkor ne írjunk vissza? vagy szóljunk a párunknak hogy na ma ez vagy az rámírt? számomra teljes mértékben jelentéktelen...de talán a másikat megnyugtatja ha elmondjuk vagy nem tudom..ti mit gondoltok erről? ti hogy kezelitek ezeket a dolgokat? mi az a határ ami már nem fér bele? gondolom mindenkinél más de mégis nálatok mi az a pont ami már zavaró?
2019. máj. 17. 21:46
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Egy EGÉSZSÉGES kapcsolatban teljesen normális, hogy az ember osztálytársakkal beszélgethet és még csak meg sem kérdezi a másik, hogy miről. Birtoklós típus, de fordítva te viseld el a csajhaverjait, meg volt csajait.. Szép, mit ne mondjak.

30n

2019. máj. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
75%
Felnőtt nő vagy. Kell, hogy legyen egy kialakult értékrended. Élj aszerint! Ha a Te èrtékrendedbe belefér, hogy a párodon kívül mással is szóba állsz, akkor tedd azt! Ha szerinted rendben van, hogy találkozol is más emberekkel, akkor csináld azt! De ha neked az az oké, hogy az èpp aktuális kan miatt mindenkit elmarsz magad mellől, akkor csináld úgy. Ha két ember tiszteli egymást, akkor nem csinálnak olyat, ami a másiknak kellemetlen. Ha a barátodnak nem tetszik az értékrended, akkor majd elmasírozik.
2019. máj. 18. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!