Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan akadt ki rám a barátom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan akadt ki rám a barátom?

Figyelt kérdés
1 éve vagyok együtt a barátommal. Az történt, hogy van egy 3-4 évvel fiatalabb srác aki most érettségizett, és akivel nagyon régóta ismerjük egymást, mert jóban vannak a szüleink, régen sok időt töltöttünk együtt még általános iskola alsó osztályában. Ez a srác rám írt, hogy maradt-e még tabló képem, mert kérne egyet, illetve kérdezte hogy én kérek-e tőle, mondtam hogy persze, és megbeszéltük, hogy találkozunk a közeljövőben. Ezt elmeséltem a barátomnak, aki egyből elkezdte mondani, hogy menjek üljek be vele enni, kávézni, persze mindezt gúnyolódásból. Aztán mondtam, hogy nem megyek ha nem szeretné, erre jött a felajánlás, hogy majd elkísér engem, én meg mondtam hogy nem szeretném. Megsértődött nagyon, mi az már hogy nem kísérheti el a barátnőjét ha találkozik egy fiúval. Hozzáteszem soha nem csaltam meg, oka nincs arra hogy féltékeny legyen. 22 évesek vagyunk.

2019. máj. 14. 22:31
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
19%

Figyi, lehet, hogy bunkó volt, de szerintem jogosan esik szarul neki. Párkapcsolatban elő nő ne találkozgasson más férfival, csak, ha muszáj és szerintem ezt postán is el tudjátok intézni.


Ő ajánlotta fel, hogy elkísér, te erre nemet mondtál. Vajon miért nem akarod, hogy elkísérjen? Hm...

2019. máj. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 Fruzs33 ***** válasza:
83%

Szerintem nem jogos,ha nincs köztetek semmi.

Féltékeny az önbizalomhiánya miatt.

2019. máj. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Azért akadtam rá ki, hogy elkísérgetne mert elegem van a féltékenykedéséből már, szarul esik hogy semmit nem tettem azért, hogy ilyen szinten ne bízzon meg bennem...és ez csak EGY darab sztori
2019. máj. 14. 22:40
 4/28 A kérdező kommentje:
Egy városban lakunk, nem fogok postára menni :D
2019. máj. 14. 22:42
 5/28 anonim ***** válasza:
16%
Egyetértek az elsővel illetve a postás megoldással is. Nem fognám önbizalomhiányra a problémáját. De ha neked ez ekkora probléma miért is vagytok együtt?
2019. máj. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Ismétlem önmagamat akkor: unom már, hogy minden szarért féltékenykedik, holott okot soha sem kapott erre. Nehogy már egy 4 évvel fiatalabb csávóhoz gardedám kelljen, akit 15 éve ismerek. Nem az fáj, hogy el akart kísérni, hanem az hogy azért jönne, hogy lássa nem csalom meg.
2019. máj. 14. 22:51
 7/28 anonim ***** válasza:
88%

Ne haragudjatok, de aki úgy van vele, hogy ne találkozzon más férfival egy nő ha van párja az hol él??? Normálisak vagytok? Baráti beszélgetésről beszélünk egy gyerekkori ismerőssel...

Senki nem fog ilyenen kiakadni akinek nincs komoly önbizalomhiánya. Egy normális párkapcsolatba egyszerűen nem fér az bele, hogy féltékenykedés legyen akárhányszor találkozol valakivel. Az sem fér bele, hogy kiakadjon és el akarjon kísérni mindenhova. A párodnak ezt nagyon gyorsan rendbe kéne raknia magában, mert kicsit sem normális. Aki ennyire nem bízik benned és nem érti a barátság fogalmát azzal soha nem lesz értelmes párkapcsolatod.

2019. máj. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
6%
#7: minden félreqrás csak egy baráti talalkozassal kezdődik. 22 évesen még gyerekes a legtöbb nő, elég nekik pár kedves szó és egy kis törődés, ha épp fasírtban van a partnerével és máris leqrja a fiatal tag.
2019. máj. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Sajnállak utolsó ha neked csak ilyen "nők" jutottak az életed folyamán :)
2019. máj. 14. 22:57
 10/28 anonim ***** válasza:
91%

Miért ne találkozhatnál vele? Nem értem miért kell féltékenykedni.

Férfi és nő közt is lehet barátság. Persze bizonyos dolgokat tiszteletben kell tartani és kész.

Féltékenykedés igenis önértékeléai hiba.

Természetesen ha idegen fekszik az ágyban, vagy valami hasonló az már más tészta. :)

2019. máj. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!