Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valami alakulhat?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki minden pasira rá ászik az exem miatt is voltak vele gondok...aztan most az új barátom dolgozik a csajjal... mondtam a barátomnak,h nem szeretném ha beszélne vele stb mert szarul esik és utálom a csaj...

Erre ma faggattam a barátomat erre azt mondta h beszélt a csajjal de semmi ilyanról és ,h mondta a csajnak hogy ne haragudjon nem beszélhet vele mivel én meg tiltottam és azt mondtam h kap mind kettő...szerintetek ez a normalis? Szerintem simán nem beszél vele és kesz..nem ilyet mond... nagyon össze vesztünk ... :( túl reagáltam ? Vagy azert ez durva volt tőle ?



2019. máj. 11. 16:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szegény srác backi.
2019. máj. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szegeny srác ? Merthogy ? :o
2019. máj. 11. 16:31
 3/3 anonim ***** válasza:
70%
Tényleg meg akarod neki szabni, hogy kivel álljon szóba? Oké, hogy Te nem birod azt a csajt, de Ő mit tud ezzel kezdeni? Segítsen haraguni, vagy mi?
2019. máj. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!