Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha most mindenbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha most mindenbe belelát dolgokat?

Figyelt kérdés

A barátom mostanában furán viselkedik, vagyis szerinte inkább én.

A lényeg, hogy én eddig kiakadtam elég sok kis hülyeségen, ilyen pl a facebook (tudom marhaság), de ezt befejeztem. Megbeszéltük, hogy ha nem hagyom abba, akkor vége. Vettem az adást, leálltam, változtam nagyon sokat, hogy jól legyünk. Nem kötözködök, nem problémázok. Picit eltávolodtunk a sok kis vita miatt, de leültünk megbeszélni, hogy rendbe hozzuk a kapcsolatot, mert mindkettőnknek fontos.


Most kitaláltam hogy befestem a hajam, totál más színnel mint ami van, elkezdtem magammal foglalkozni. Ez már feltűnt neki, furának tartja. Hozzáteszem sosem volt szerinte gond a kinézetemmel, mindig dicsér, érezteti hogy szép vagyok. Nekem sincs gondom magammal, de úgy érzem kell a változás és tudnék többet is kihozni magamból..


Nem figyelem már mikor aktív facen, viszont én is sokat beszélgetek mostanában így elég sokat vagyok fent. Ugyanúgy viselkedem ahogy ő, amint felkelek felnézek, történt e valami, ilyenek. Ez is érdekes neki. Eddig nem volt az. Viszont ha nem beszélek senkivel akkor van, hogy órákig nem nézek fel, filmezek vagy bármi, akkor már ír, hogy mit csinálok?


Eddig nyafogtam, ha nem tudtunk találkozni, vagy nem aludt itt, mostmár ez sincs.. Ha mondja, hogy szombaton megy haverozni, csak annyit mondok, hogy érezd jól magad és írj ha hazaértél rendben. Eddig nyafiztam, hogy akkor megint nem találkozunk a hétvégén? Már nem.

Ez is fura. De arra nem gondol hogy a nyafogás miatt volt a vita..


Múltkor kérdezte ismerkedek e valakivel?! Nem igazán értettem a kérdést, nem igazán értem miért lett most fura az, hogy az eddigi kis csip csup dolgokat kb lesz@rom, nem idegesítem se magam, se őt vele, mégis fura vagyok. Ha szólok azért, hogy nem ír vissza órákig, akkor az a baj, ha aktív vagyok és beszélgetek, akkor az a baj.



Nincs egyébként senkim, nem ismerkedem senkivel, nem viselkedek furán csak tartom magam ahhoz amit kért, és egyébként jogosan kérte.

Így leírva elég gyerekesnek tűnik az egész szituáció, de próbálok rájönni a dolgok miértjére.


2019. máj. 17. 23:07
 1/7 anonim ***** válasza:
90%

Nekem inkább az a fura, miért vagy vele. Nem illetek össze.

Most kombinál és azt is fog egy darabig.

2019. máj. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
76%
Ez nagyon komoly, hogy szó szerint így beidomít téged. :D Hallod, állj már a talpadra, állj már ki magadért. Betegesen kontrollálni akar téged, nem veszed észre? Ez már a veszélyes kategória.
2019. máj. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem, szó sincs ilyesmiről, az volt a beteges, ahogy én viselkedtem eddig. :)

Olyan dolgokért szóltam, amit ép eszű ember észre sem vesz, olyan dolgokon problémáztam, ami visszagondolva tényleg nevetséges. :D

Én beláttam, hogy igaza volt, kapcsolat úgy nem működik, ha nézünk egy filmet a tvben, van benne egy szép nő és megsértődök barátomra, ha kettő másodpercnél tovább nézi... :D Szóval tényleg túlzásba vittem.. Ezeket elengedtem, erre tessék.. :/

2019. máj. 17. 23:26
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nyugodtan fesd be a hajad meg foglalkozz magaddal.

Ülj le vele beszélni, hogy miért nyafog ennyit

2019. máj. 18. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehet élesebb volt a váltás, mint amire számított az eddigi viselkedésed alapján. Ülj le vele beszélni, hogy azért vagy ilyen, mert beláttad a hibát és a kapcsolatotok érdekében változtatták rajta. Szögezd le, hogy nincs senkid, csak helyette most magaddal foglalkozol, amennyiben ő is foglalkozna veled, tegye meg nyugodtan, legalább töltötök minőségi időt együtt.

32/f

2019. máj. 18. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Add meg neki a jelszavadidat nekem az segitett
2019. máj. 18. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Lehet valóban okkal problémáztál. Ha nem is konkrét megcsalást, de az ember érzi mikor a párja nem adja meg a 100%-os szeretetet. Talán valóban flörtölgetett vagy hasonló, vagy csak simán élvezte más nők társaságát mikor a haverjaival kimozdult. (Én is ebben látom a saját problémám megoldását: önbizalomhiányból fakadó bizalmatlankodás megoldása az, ha magamat szedem rendbe)

És most attól fél, hogy te is ugyanazt csinálod mint ő, mert te sem adod azt a figyelmet neki, amit eddig. Nem attól, hogy megcsalod, de van az a tipikus szingli viselkedés mikor nem korlátozod magad társaságban s úgy teszel mintha nem is lenne párod. Nem hiányzik, nem írsz neki az este folyamán stb. (És ezek hozhatják a megcsalást magukkal)

2019. máj. 18. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!