Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire tönkretehet egy nárcisztikus férfi?

Figyelt kérdés

Nem voltunk soká együtt, mindössze 1-1,5 hónapot.

Eleinte minden rendben volt, mondhatni, túl rendben. Nehéz időszakon voltam túl akkoriban, jólesett, hogy valaki (látszólag) érdeklődik utánam (nem szexuálisan, hanem hogy mi van velem, hogy vagyok).

Rendes randijaink voltak, normálisan viselkedett, udvarias volt, kedves, érdekelte minden.

Átlagos helyekre jártunk, park, kávézó, bemutatott a barátainak, egyszer voltam is nála, főzött vacsit.

A bajok az első szex után kezdődtek (kb 1 hónap eltelte).

Eleinte csak annyi volt, hogy beszólt hülyeségekért, hogy mit csinálok, miért azt csinálom (ilyenek, hogy miért ülök így, miért nézek úgy).

Utána elkezdett azzal szórakozni, hogy csókolóztunk, simogatott, majd közölte, hogy szerinte ösztönlény qrva vagyok, és nincs hozzám gusztusa. Majd 5 perc elteltével újrakezdte. Amikor megmondtam, akkor hagyjon csak üli nyugodtan, azt mondta, azt csinál, amit akar.

Utána közölte, hogy jó, akkor nem lesz többet szex. Nem is volt.

Elkezdett minden aprósággal cseszegetni, mint pl a súlyom (rendben van, akkor 55kg voltam), az alakom, azzal, hogy szerinte csúnya vagyok, és mindent, amit elmondtam, hogy valaha ilyen vagy olyan gondok értek, mind felhasználta ellenem.

Hogy apum azért utált, mert egy mocskos szjha vagyok, mindenkinek jobb lenne, ha megölném magam.

Látta, hogy ez hat, éjszakákon át nem hagyott aludni olyan marhaságokkal, hogy "Mi lenne, ha megölnéd magad? Nem kellesz senkinek. Én csak segíteni akarok."

A végén már nem tudtam enni, és tényleg meg akartam ölni magam.

Mindez pár nap leforgása alatt.


A legrosszabb az egészben, hogy a srác pszichológiát tanult, tehát értett ahhoz, hogy kell hatni valakire.

(Az ilyen beteg emberek alapból, de ő jobban)


2019. máj. 19. 17:13
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:

Egy alkalommal megpróbált megölni is, vagy legalábbis megmérgezni, valamit kevert az italomba, amitől aztán nagyon rosszul voltam. Hallucináltam egész éjjel.

(Ez nem 100%, de erős a gyanú)


Utólag kénytelen voltam terápiára járni fél évig, mert nem bírtam magam összekaparni.

Középsúlyos depressziót állapítottak meg.

A srác még egy évig zaklatott személyesen, hogy hallgassam meg, mert valami nagyon fontosat akar mondani.

2019. máj. 19. 17:15
 2/26 anonim ***** válasza:
62%
Ha ez nem troll kérdés, akkor te sem vagy 100-as, hogy ilyen embernek esélyt adsz, hogy szórakozzon veled.
2019. máj. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

Nem trollkérdés, jóérzésű ember ilyesmivel nem szórakozik.


Kicsit össze-vissza írtam, zaklatott vagyok, bár nem csak emiatt.


1,5 hónap. Írtam az elején. Eleve padlón voltam, és sajnos ennyi kellett, hogy rájöjjek, baj van.

2019. máj. 19. 17:20
 4/26 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
93%
Jól tökön kellett volna rúgnod, hogy tudja már hol a helye, aztán faképnél hagyni az ilyen elmeroggyantat. Hol szeditek össze ezeket a rettenetesen debil hulladékokat?
2019. máj. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

Igazad van.

Csak akkor nem voltam teljesen rendben, mint írtam, és magam sem tudom, miért, de valahogy elhittem, hogy úgy van, ahogy mondja.

Lehet, valami pszichológiai trükk. Elvégre a "higyj magadban" terápiai taktikák is működnek, miért ne működne a fordítottja.


Gondolok arra, hogy ha egy labilis embert egy terapeuta ki tud rángatni a depresszióból, akkor nyilván hasonló hatékonysággal rá tudja beszélni az öngyilkosságra is.

2019. máj. 19. 17:25
 6/26 A kérdező kommentje:
A srácnak egyébként komoly baj van a fejében, azt mondta utólag, Istennek akarta érezni magát.
2019. máj. 19. 17:26
 7/26 anonim ***** válasza:
23%

Az éremnek mindig két oldala van. Fröcsöghetünk arról, hogy a srác mennyire aberrált, de a szerepléséhez kellett egy vevő is, akire ennek teret engedett. Szóval te sem voltál túl normális már az összejöveteletek előtt sem. Az, hogy néhány nap leforgása alatt taccsra vágott pedig csak az utolsó utáni csepp a pohárban analógiája. Ő volt a kiváltó tényező egy amúgy is messze patológiás működésnek.

És két dolgot tudok elképzelni. Egy, hogy ez a srác egy beteg állat aki pontosan tudta hogy mennyire gyenge vagy és kb szórakoztatta magát ezen beszólásaival, mert tudta hogy mennyire vevő vagy rá. (Valljuk be 10ből 9 ember nem reagált volna így rá)

Kettő, hogy nem lennék meglepődve, ha kiderülne hogy a depresszív fázisod mögött van még egyéb súlyos, a személyiségedet érintő patológia is.

2019. máj. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

Bántalmaztak gyerekként, ha erre gondolsz.


És persze, hogy nem voltam akkor rendben, csak ő ezt hamarabb észrevette, mint én.

Mire nekem eszembe jutott, hogy nem ismerek magamra, már csonttá fogytam, napok óta nem aludtam, és keserves sírógörcseim voltak.

Fél év terápia kellett csak hogy úgy ahogy elfogadjam, nem az én hibám, ő volt a féreg.

Persze most is szabadon járkál valahol, és ki tudja, hány labilis nőt taszított már öngyilkosságba.

2019. máj. 19. 17:39
 9/26 anonim ***** válasza:
32%

Akit egy nárcisztikus (= beképzelt, önimádó, csicska) tönkre tud tenni, az meg is érdemli a sorsát!

Normális embert az ilyet 2 perc után kiszűri, majd kivágja arákba!

2019. máj. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem ezek után próbáld meg kicsit kívülállóként nézni a helyzetet. Tudom, nem könnyű. Én nem mondanék olyat egy nőnek, még a leggyengébbeket sem azok közül, amiket ez az ember mondott neked. Ez nem nárcisztikus, hanem beteg lelkű. Gondolom az ellenségeddel sem barátkozol, viszont ő olyan mondatokat eresztett meg, amit az ember ellensége mond, aki szándékosan tönkre akar tenni.

Ha józanul végiggondolod, akkor egy szót sem hiszel el abból amiket mondott. Ezekben ne keress igazságtartalmat. A valósgá csak a helyszínek, az események. De ezekkel fegyvert adtál a kezébe, és ellened fordult, gondolom ezek után röhög rajtad, illetve azokon, akikkel így bánik.


Ez nagyon messze van az egészséges kapcsolattól. Ha éreztél normális bánásmódot a részéről, az csak egy felszín volt. Ebből ne vond le, hogy ha valaki kedves veled, akkor biztosan ilyen idióta. Egy jó kapcsolatban szeretik egymást az emberek. Attól hogy ilyen élményed volt, még nem mindenki ilyen, hanem tud tényleg szeretni valaki, és elfogadni olyannak, amilyen vagy... nem akar megváltoztatni, és nem vágja a hátadba a kést. Ne ebből a megalázásból indulj ki!

2019. máj. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!