Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, ha borzasztóan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha borzasztóan zavar ez a páromban?

Figyelt kérdés
Nagyon büdös a szája a hagymától. Hiába mossa meg, utána is érzem, mert annyit eszik. Úgy eszi a hagymát, mint más az almát. Szinte mindenhez azt eszik, reggelire-vacsorára simán elmegy egy fej vöröshagyma és 3-4 gerezd fokhagyma neki. Azt mondja jó immunerősítő. De nekem meg már felfordul a gyomrom tőle. Mondtam neki, azt mondta, azt mégse kérhetem, hogy ne egyen soha többé hagymát, ha egyszer szereti.... Eddig nem evett ennyit, egy pár hónapja kapott rá ennyire. Nem tudom mit csinálhatnék, de sokszor már csókolózni sincs vele kedvem. Mit tanácsoltok?
2019. máj. 19. 23:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
61%
keress másik pasit.
2019. máj. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
16%
akkor nincs sex, se csók
2019. máj. 19. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Clay Morrow ***** válasza:
35%
Hát ha recens dolog várhatsz vele míg félbehagy, úgy is ráun. Ha pedig nem, ülj vele és komolyan tárgyaljátok át, és ha nem változtat úgy sem akkor fenyegesd meg szakítással.
2019. máj. 19. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
34%
Hagyd békén és egyél te is sok hagymát, egészséges.
2019. máj. 19. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Nekem is az jutott eszembe, hogy egyél Te is sok hagymát, meglátjuk, hogy ő mit szól hozzá, ha hagymásan akarod megcsókolni.
2019. máj. 20. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

Egy idő után csak észbe kap, ha nem vagy hajlandó 1,5 méternél közelebb menni hozzá.

Ennél a mennyiségnél sajnos nem tudom mennyire használna, de ha iszik egy pohár tejet hagymaevés után, azután vár egy pár percet és megmossa a fogát, az sokat tud javítani a helyzeten.

2019. máj. 20. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
27%

Elég buta válaszok születtek eddig

1) közvetlenül evés után nem ajánlott fogat mosni, legalább fél órát kell várni, nem tesz jót a zománcnak, ha rögtön kaja után elkezded sikálni, főleg a hagyma-tej kombó után

2) a barátod legalább értelmes , figyel az egészségére. A hagyma az egyik legegészségesebb zöldség, segít az emésztőrendszert érintő rákok megelőzésében (ehhez legalább napi egy fej hagymát ajánlott elfogyasztani), és sok hasznos tápanyagot tartalmaz.

3) Nem tudom elképzelni, hogy valakit ennyire zavarjon egy étel természetes illata. Ha ennyire felszínes vagy, hogy ez a legnagyobb problémád a kapcsolatban, javaslom, hogy szakíts a barátoddal és keress valami mekis kaján élő pasit,aki hagymát max elvétve látott a dupla sajtburgerben. Bár kétlem, hogy a szuvas fogak által okozott szájszag jobb lenne... Másik opció, hogy nem jársz senkivel addig, amíg nem tanulsz meg felnőtt módjára viselkedni, és nem beleszólni abba, hogy a párod mit eszik. Ha tényleg ennyire elviselhetetlen neked a hagymaszag, akkor szakíts vele, mindketten jobban jártok.

2019. máj. 20. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt olyan, hogy úgy ettem a hagymát mint az almát egyszerűen imádtam, de hamar meguntam. Lehet ő is megfogja. Monduk nekem is elég sokszor mondta a párom mire én abbahagytam
2019. máj. 20. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
49%

Én beszélnék vele.

Elmondanám,hogy igen,fontos az egészség és igen,elfogadod,hogy ezt eszi,de amíg ez így megy,addig te még puszit sem fogsz neki adni.

2019. máj. 20. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
74%
Ha ennyire kívánja, valószínűleg van valami a hagymában, amire a szervezetének szüksége van. Ez nem szokott tartós lenni, valószínűleg egyik napról a másikra meg fog szűnni ez a nagyon erős, hagyma iránti vágy. Szerintem légy még egy kicsit türelemmel, ha amúgy jó a kapcsolatotok.
2019. máj. 20. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!