Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, ha borzasztóan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha borzasztóan zavar ez a páromban?

Figyelt kérdés
Nagyon büdös a szája a hagymától. Hiába mossa meg, utána is érzem, mert annyit eszik. Úgy eszi a hagymát, mint más az almát. Szinte mindenhez azt eszik, reggelire-vacsorára simán elmegy egy fej vöröshagyma és 3-4 gerezd fokhagyma neki. Azt mondja jó immunerősítő. De nekem meg már felfordul a gyomrom tőle. Mondtam neki, azt mondta, azt mégse kérhetem, hogy ne egyen soha többé hagymát, ha egyszer szereti.... Eddig nem evett ennyit, egy pár hónapja kapott rá ennyire. Nem tudom mit csinálhatnék, de sokszor már csókolózni sincs vele kedvem. Mit tanácsoltok?
2019. máj. 19. 23:03
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
27%
Nem tudom miért van mindenki lepontozva talán mert nem értenek veled egyet kérdező. Én szeretem a párom szerettem az exemet is akkor is amikor tömte magát fokhagymával. Sosem zavart csóknál senkinél volt amikor én is ettem de nem zavart senkit. Egyet kértem csak hogy ne büfögjön a közelembe mert hagyma után irtózatosan büdöset lehet büfögni :D egyébként nem zavart sosem még ha az egész házba is hagyma szag van akkor se. Hagyd el ha nem tudod elfogadni.
2019. máj. 20. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
25%
Engem rohadtul zavar, de csak a fokhagyma. Az válóok. (Férjem tudja, és természetesen alkalmazkodik).
2019. máj. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!