Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti milyen dolgokon szoktatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti milyen dolgokon szoktatok veszekedni?

Figyelt kérdés
Szerintem a veszekedések hátterében egy kapcsolatban vagy egy házasságban a következők állnak általában (próbáltam sorrendben) : pénzügyek (túlköltekezés, pénzhiány) háztartás (ki mennyi energiát fektet bele, ki takarít többet, ki kevesebbet), szabadidő eltöltése (valaki szeret otthon lenni, a másik menne mindenfelé) testiség (általában a férfiak keveslik) féltékenység vagy egy harmadik megjelenése. Persze ezek mellett számtalan dolgon össze lehet kapni, de szerintem ezek a leggyakoribbak és véleményem szerint a pénzügyek felelnek az összeveszések 90 %-áért (hazánkban biztos...) Nálatok miből van a legtöbb vita? Kort és nemet is írjatok, ha lehet!

2019. máj. 20. 13:57
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Ja meg tipikus vita tárgya hogy folyamatosan én vásárolok rá. Kajától ruháig mindent. Utolsó voltam.
2019. máj. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

A pénzügyeken soha. Pedig mindketten kisegítjük a másikat, de aztán meg is adjuk. Soha nincs vita. Egyszer ő vásárol, egyszer én. Abból sincs soha vita.


A szabadidő eltöltésén viszont veszekszünk. Mindketten nagyon sokat dolgozunk és még nem lakunk együtt. Így mikor egy délutánt tudunk csak együtt tölteni 2 hétbe én azt maximálisan kihasználnám, ő meg csak otthon feküdne, enne, filmezne közösen.

Aztán néha félreértjük egymást. Én sokkal többet beszélek mint ő, ő hallgatag, én ezen is vitázom h miért nem mondja mit érez.

2019. máj. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Én soha nem veszekedtem.

Max egyszer !!! elmondtam, hogy más a véleményem és kész.

Ha pedig ezen bepörgött a másik, és saját magát felhergelte (ilyen is van sok), akkor csak csendben vártam, egyszer úgyis abba hagyja, 1 perc ? félóra, nem mindegy ?

2019. máj. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!