Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Más nem aggódik ilyen dolgokon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más nem aggódik ilyen dolgokon a párjával kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Fel tud bosszantani ha pl elérhető facebookon de nem válaszol azonnal, vagy olyan 5-10 percen belül. Azon gondolkozok rögtön hogy biztos más csajjal beszél.

Ha vele vagyok és jön üzenete akkor is arra gondolok hogy biztos valami csaj írta neki ha nem nézi meg azonnal vagy ha nem válaszol rá akkor amikor megkapta.

Kb elvárom hogy ha velem van ha nem mindig érdeklődjön irántam, velem foglalkozzon.

Ha fent van facebookon de velem pont nem beszél akkor is arra gondolok azonnal, hogy mással beszélget, ismerkedik.

Általában írja, hogy mikor indul haza a munkából, ha kicsit később ér haza akkor is arra gondolok hogy valószínű megcsalt. Vagy mikor haza visz és utána kb egy órával később ír csak (15 percre lakunk egymástól).

Nem szeretem ha nélkülem megy el egy rendezvényre mert félek hogy ott is esetleg megismer valakit aki sokkal jobb mint én..


Tudom elég beteges. Mind a kettőnknek elegünk van már ebből hogy ilyen gondolataim vannak, de nem akarom hogy átverjen, nem akarok benne csalódni.

Szerintetek leszokhatnék erről valahogy?


Nem élünk együtt, a 20-as éveink elején járunk. Tulajdonképpen szerintem inkább magamban nem bízok, bár én ezeket a dolgait is félre tudom érteni, ennél komolyabbakat nem igazán követ el.


Kérlek írjátok le őszintén a véleményeteket erről.

Ha lehet ne csak azt hogy szakítsunk inkább, meg szeretném menteni a kapcsolatot és változni szeretnék!


21L



2018. dec. 26. 21:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Húha. Igen, ezek elég beteg gondolatok.


Tulajdonképpen nem bízol a barátodban, és súlyos önbizalomhiányod is van.

Keress fel egy pszichológust.

2018. dec. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
31%
Nagyon aggódnék, nem is lennék most húszéves :D
2018. dec. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%

Én is ilyen vagyok sajnos.


Első körben szedd össze magad, építs az önbizalmadon. Kezdj el sportolni, formáld a tested, olvass könyveket ( ajánlom a Sziklaszilárd önbizalom c. könyvet) ..


Adott esetleg okot a bizalmatlanságra a párod?

2018. dec. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%
Akkor kezdjük a gyógyulás első szakaszával, mi a retkes p..csért f@.szbukozol? Mert ez most "trendi"?
2018. dec. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
95%
Aki rendben van magaval, az nem aggodik ilyenen. De ezt a hapsid nagyon hamar meg fogja unni, ugyhogy, szedd ossze magad.
2018. dec. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
90%
Bizalom nélkül egy kapcsolat halott
2018. dec. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Rockarc ***** válasza:
73%

Kerdezo, nagyon tultolod. A srac ettol menekulni fog, szoval gyorsan vegyel vissza. A kisajatitas, a targyiasitas egy formaja, senki sem szereti. A fb-os visszairasok csekkolasat meg felejts el. Nem kenyszeritheted arra, hogy rogton automatikus valaszt kuldjon csak azert, mert rairtal.


Ha ugy erzed, hogy arra van szuksegetek, hogy kozelebb legyetek egymashoz, akkor koltozz ossze vele. Akkor te is latod, hogy a hazaerkezes es fb uzenet kozott, siman belefer egy vacsora, meg egy sor a meccsnezes kozben, tokmindegy, hogy villog-e a telefon. Ilyen trivialis dolgok vannak am az eletben, nem kell tulbonyolitani.


42F

2018. dec. 27. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
65%

én javasolnék pár dolgot neked, vedd ugy mint egy 30 napos proba, és meglátod milyen jó lesz minden. Ha irsz neki, vagy várod hogy irjon akkor majdnem non-stop csekolod azt hogy miota volt online, szoval ha o barmikor belep latja te mindig szinte mindig elerheto vagy ( ez elég kiabrándito egy fiunak). - nincsenek mas dolgaid, hobbik stb, programaid es ez egy férfi számára nem vonzó.

1. ha ir neked ugyis minden okos telefonnal ott van az a szines pityeges, szoval ertelmetlen mindig nezni ha irt e vagy sem ( ne lepj be elenorizni miota volt online soha, ha ir valszolsz neki es annyi).

2. ha irsz neki akkor lepj be ujra csak ha ujra kijelzi a telefonod h irt ( nem non stop varva azt h irjon, addig amedig kapsz valaszt nyugodtan csinalj barmi mast)

3. probalj eloszor ilyen 2 orakat naponta lelepni a messengerol akkat tobbszor egy nap, meglatod o is eszre veszi majd a valtozast es o lesz az aki erdeklodik majd tobbet feloled.

4. reggel ha nem kaptal semmit ne az legyen az elso dolgod h belepsz a messengerre ( inkabb tusolj reggeliz olvas kavezal ) es azt hagyad utoljara.

5. ha ejjel elkoszonsz tole irsz neki egy jo ejt lepihenek puszillak eltelik mondjuk 20 perc nem ir fekudj le es pihenj le ne ulj orizgetni ilyesmit.

6. ha nem kezded majd ezeket betartani akkor nagyon elege lesz es kontrolálva erezi majd magat. nem nornalis elvaras h varod h rogton irjon h haza ert stb, mi kb 1 ora utan a munkabol hazajovetel utan beszelgetunk addig mindenki eszik tusol wczik vagy barmi (kivetwl amikkor nagyon keson megy haza es megbeszeljuk h irjon mikkor haza ert h tudjak nyugodtan lepihenni). remelem tudtam segiteni.

2018. dec. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!