Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Itt mindenki tökéletes kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt mindenki tökéletes kapcsolatban él? Nincs köztetek olyan aki nem egyből szakít, hanem javítani próbál a dolgokon?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 4. 09:42
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Húú milyen féltékenységi hisztijeim voltak sokáig a nulla önbizalmam miatt. Szerencsére a párom maximálisan támogatott és sokat változtam, azóta is együtt vagyunk.
2018. ápr. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Párom nagyon nyugodt, nehéz kihozni a sodrából és akkor is magába fojtja. Én nagyon hirtelen természet vagyok, hamar lobbanok. Nehéz volt összecsiszolódni, még mostanában is dolgozunk azon, hogy megtaláljuk az egyensúlyt az eltérő személyiségeink és indulatkezeléseink között :)

29N 26F

2018. ápr. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
69%

Pont attól tökéletes, hogy szüntelen javítgatjuk.

De itt gyakorin mindenre a szakítás a megoldás.

Volt egyszer egy kérdés, amiben a pár tagjainak nem egyezett az ízlése filmek terén és többek szerint szakítaniuk kellett volna.

2018. ápr. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Messze van a tökéletestől a kapcsolatunk. Az utóbbi időben sok a feszültség több minden miatt is. Egyrészt egy másfél-két évvel ezelőtti trauma, másrészt költözés miatt voltak gyakoribbak a viták fél évvel ezelőttig nagyjából egy éven keresztül. Most már mondhatom azt, hogy sokkal jobb a helyzet, kijöttünk belőle, de ebben mindkettőnk részéről nagy munka van. Viszont mi mindenképpen időt akartunk adni magunknak és nem a válás mellett dönteni. Most úgy néz ki, hogy nagyon is jól tettük.
2018. ápr. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
65%

Mondták már, hogy NINCS tökéletes kapcsolat és tökéletes ember se?

Minden egyes kapcsolatért mind a két félnek keményen dolgozni kell, hogy az működőképes legyen hosszú éveken, évtizedeken keresztül.

Mindenkinél mások a problémák, amik miatt össze kell csiszolódni, kompromisszumot kell kötni, vagy pedig elfogadni a másikat.


De egy kapcsolat csak akkor működik, ha mind a két fél tesz érte, ha csak az egyik, akkor mi értelme javítani rajta, ha a másik nem partner ebben?

2018. ápr. 4. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Dehogynem! 3 honapig probaltuk menteni a menthetot, nem sikerult. Ami nem megy, egyszeruen nem kell eroltetni.
2018. ápr. 4. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Én olyan vagyok. Addig küzdök a kapcsolatomért, amíg az energiám és türelmem engedi. De sajnos ez nem csak rajtam múlik, és ha a másik nem partner ebben, akkor annyi volt.

És az én kapcsolatom sem tökéletes, nagyon nem... De még mindig taposom a trutyit magam alatt, hátha lesz valami pozitív változás.

2018. ápr. 4. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Nem tökéletes, olyan nincs. De figyelünk arra, hogy szinten tartsuk, javítsuk, ha valami nem oké. Én részemről nem hagynám elharapózni a problémákat.
2018. ápr. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Végre életszerű válaszok!

Köszönöm, megy a zöld kéz mindenkinek!


A kérdésem pont azért íródott, mert elszomorít amikor olyan dologra szakítást javasolnak itt ami nekem még csak problémát se jelentene.

2018. ápr. 4. 10:06
 10/19 anonim ***** válasza:
91%
Nincs tökéletes! Olyan van max, amiben nem kell állandóan nagy kompromisszumokat kötni, és nem akarnak megváltoztatni...és minőségi a szex. A többi mese habbal. Amúgy nem szakítok egyből, de megválogatom, hogy kivel jövök össze...
2018. ápr. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!