Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha nem képes az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha nem képes az istenért sem megbánni, hogy drogozott?

Figyelt kérdés

Megtudtam pár napja, hogy a párom 5 évvel ezelőtt 2x fogyasztott LSD bélyeget. Azt mondta, hogy elég volt neki ennyi, de nagyon meghatározó élmény volt neki. Én azonnal kiborultam, szakítani akartam, végül azokat a feltételeket szabtam neki, hogy esküdjön meg, hogy soha többé nem nyúl semmilyen droghoz, valamint bánja meg. Az elsőre megesküdött, a másodikat hideg vérrel elutasítja. Szerintem, ha nem képes bánni, és még érvelni is képes, hogy miért nem, még mindig a drog beszél belőle. Próbáltam magyarázni, de nem értette. Teljesen kiborultam, zokogtam, könyörögtem, de így sem mondta azt, hogy bánja. Teljesen megalázó. Látja, hogy sírok és kiborulok és így sem bánja, másrészt attól is rettegek, hogy megint csinálja, hiszen ez egyiket az olyan drogoknak, amit ha kipróbál az ember, örökké vágyni fog rá.


Már odáig is fajultak a dolgok, hogy még neki kezd elege lenni belőlem, mert a napokban néhányszor látszólag lenyugodtam, majd megint elkezdtem a sírást és a "követelőzést".


Ti mit tennétek a helyemben?


Ő 28/F

Én 26/N


2019. máj. 20. 16:01
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindegy mit csinált 5 éve? Valószínűleg, ha annyira akarná azóta is használta volna. Régebben én is kipróbáltam több mindent is és nem bántam meg, de azóta nem volt semmi.

Felesleges ez miatt jelenetet rendezned.

2019. máj. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 A kérdező kommentje:
Ja, persze, akkor is felesleges lesz, ha mondjuk a leendő pici babánk mellett csinálná? Aki 1x, pláne 2x is képes volt erre, bármikor megteheti megint, és benne van a pakliban az, hogy teljesen leépül.
2019. máj. 20. 16:08
 3/46 anonim ***** válasza:
91%

Jezusom az en baratom evekig drogot fogyasztott elottem es en nem kertem tole ilyeneket.ha magatol nem banja akkor attol mert te kered nem fogja megbanni.

Mindenki kovet el hibakat az eletebe,persze nem mindegy mekkora de 2 alkalom nem a vilagvege.kiprobalta,bejott neki es megse csinalja mar..az nem eleg meggyozodes szamodra hogy nem nyult hozza azota?

Ne hisztizz mint egy kisgyerek mert eluldozod vele.

Orulj a mostnak.Hogy most melletted nincs szuksege semmi cuccra...

2019. máj. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
100%
Akkor meg ne ide irogass hanem mondd meg neki hogy kesz vege.hiaba fogunk neked barmit mondani.Akkor keress mast..ha neked semmit nem jelent hogy valaki megjavul melletted/miattad..vagy hogy egesz eddig minden rendbe volt most meg te csinalod a felesleges bajt akkor hajra..lepj es hagyd el.jobb lesz mindkettotoknek ezekszerint
2019. máj. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 A kérdező kommentje:

Épp az az, hogy ő nem fogja fel, hogy hiba volt, szerinte nem volt az.

Mi van, ha most is fogyasztja, csak azért mondta, hogy csak régen, hogy kipuhatolja, hogyan fogadom a témát?

Ha ennyire nem hiba és hú de meghatározó, nagyszerű élmény volt neki, akkor miért nem csinálja?

2019. máj. 20. 16:12
 6/46 anonim ***** válasza:
85%

"hiszen ez egyiket az olyan drogoknak, amit ha kipróbál az ember, örökké vágyni fog rá"

Ilyet csak egy olyan tipikusan ostoba ember mond, aki semmit nem tud a drogokról és azok működéséről, de azért okoskodik a témában. Az egész hisztériád nevetséges, szakíts vele, csak neki teszel ezzel szívességet.

2019. máj. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
92%

A helyedben felkeresnék egy pszichológust.

Én is elutasitom a drogozást, sose próbáltam, de ezt a hisztit én is erős túlzásnak tartom.

2019. máj. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
100%

En is csinaltam regen kepzeld.no letemre :D bar nem azt amit o..de hasonlot

Es most mar eszembe se jut pedig nagyon jo elmeny volt es en sse bantam meg mert azert vagyok az aki...ilyen egyszeru.

Ha meg felsz hogy most is csinalja..fogod magad elmesz veszel tesztet mert van ra :)

Es megbeszeled vele hogy a te nyugodalmadhoz kell hogy tudd most nem csinalja.az meg rajta all hogy megteszi e.de nornalisan mondd,ne ugy ahogy eddig reagaltal mert ugy en se csinalnam meg neked..

2019. máj. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
92%

Te nem vagy normális... Miért kéne megbánni? Semmilyen hátránya nem származott belőle, semmilyen negatívum nem történt miatta. Kb olyan dolog mint megbánni, hogy vasárnap csináltál egy húslevest de a párod nem szereti.

Nem, attól, hogy valaki kipróbál valamit nem fogja örökké kívánni. Kipróbálta, jó volt, de tudja, hogy semmi szüksége rá egyébként a mindennapi életében. Csomó szart csináltam már, sok dolgot kipróbáltam (nem feltétlenül drog). Egyik ilyen baromságot sem bánom. Ez mind tapasztalat, akkor éppen jól esett és semmi rossz nem történt.

5 (!!!) évvel ezelőtt kipróbálta, azóta se nyúlt hozzá. Ja, majd nyilván a gyereketek mellett fogja elkezdeni.

És amúgy mi a francot képzelsz, hogy azért mert hisztizel egyet meg követelőzöl majd mindegy úgy fog történni, hogy neked megfelel? Ezt az emberek 4 éves korukban szokták kinőni.

Ha ez akkora nagy baj akkor szakítsál, de nem a párod mentalitásával van baj.

2019. máj. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi de ne akard már megmondani neki hogy mit bánjon meg és mit ne.. sajna jogosan van elege belőled.

Az én párom is drogozott régen ..azóta nincs is szüksège rá,kiélte-kibulizta magát ..volt egy ilyen korszaka és kész. Nem kell bolhábol elefántot csinálni. Ha meg ennyire nem bízol benne akk szakíts :D

2019. máj. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!