Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Féltékeny? Beleszólhat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékeny? Beleszólhat a párom abba, hogy ne menjek személyi edzőhöz? Azt mondta, ha megyek (heti egyszer szeretnék járni, sportsérülés utáni combizom újraerősítés miatt) akkor elhagy! Ez normális? 27 éves én pedig 33 nő.

Figyelt kérdés

2019. máj. 20. 18:07
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Ráadásul ő is oda jár edzeni a haverjával abba a terembe... csak ők nem személyi edzőhöz.
2019. máj. 20. 18:37
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Nincs beleszólása, te döntésed.


Persze egy személyi edző lehet azonos nemű is, de ha nincs nem kéne hogy baj legyen hacsak nem bízik meg benned.

2019. máj. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Még az is lehet, hogy azért nem akarja, hogy te is odamenj edzeni, ahol ő, mert akkor olyan dolgok derülnének ki róla, amiket nagyon el akarna titkolni.. Mindenesetre aki ultimátumot ad, pláne ilyen dologban, azért nem kár, vágnám ki mint azt a macskát.
2019. máj. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
72%

Arra nem gondoltál, hogy a személyi edző személyével van problémája/ismeri esetleg? Lehet egy másikra egy rossz szót nem szólt volna.

32/f

2019. máj. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Nem ismeri azt tudom!
2019. máj. 20. 19:51
 16/20 anonim ***** válasza:
85%

Ha lenne valami értelmes indoka (hirtelen nekem is az jutott eszembe hogy vagy az edző személyével van gondja, vagy a dolog anyagi vonzatával) akkor azt feltételezem előadta volna már érvek segítségével.

Ha azt mondja ugyanis, hogy "figyelj, múlt hónapban is csak tizenötezer forintunk maradt hó végére, ha azt is elköltjük sose fogunk félretenni eleget egy lakásra", akkor elkezdődhet egy beszélgetés, meg lehet nézni mindenféle lehetőségeket, és közösen eljutni egy konklúzióra.

Ha viszont nincs indoka azon kívül hogy mert csak, akkor milyen jogon dumál bele?

2019. máj. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudom, milyen használható érvvel lehetne lebeszélni valakit arról, hogy tegyen az egészségéért. Abszurdul hangzik. Ha valakinek a saját kicsinyessége fontosabb, mint a másik egészsége, az minden, csak épp nem szeretet. Legalább még időben kimutatta a valós énjét.
2019. máj. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

Anyagi dolgokròl szò sincs!

Nàlam alszik,nem vagyunk közös kasszàn!

Nincs èrv. Nem is ismeri az edzőt!

2019. máj. 20. 23:07
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

Akkor tiszta sor, valószínűleg féltékeny, hogy elszeret valami izmos személyi edző. Gondolom abba bele se gondolt, hogy akár nő is lehetne, nem csak férfi, de mindegy.

A probléma az, hogy nem bízik bennes.

Én sok sikert kívánok a felépüléssel, voltam a helyedben :)

30n

2019. máj. 20. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó!😊
2019. máj. 22. 15:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!