Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Izmot hogy lehet leadni?

Izmot hogy lehet leadni?

Figyelt kérdés
Lány vagyok és elég nagy a combizmom! Elég férfiasan néz ki! Ilyenkor mit lehet tenni?

2019. márc. 5. 17:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Pl. Hosszútáv futás. Ha mellé nem edzel súlyokkal,az elég jól leviszi a zsírt és izmot is, (nem csak lábról) egy moderáltabb diétával megtámogatva.
2019. márc. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Kalóriadeficit alacsony fehérjebevitellel.

De előre szólok, így mindenhonnan fog menni.

2019. márc. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
24%
Helyi zsírégetés + zsírégető kapsula
2019. márc. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Annyit még hozzátennék hogy focizok!
2019. márc. 5. 18:30
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ha nem edzel, guggolsz, húzol fel minden nap, akkor nem hinném hogy nagy combod lenne. Mármint férfi vagyok, és higgy nekem, még nem láttam olyant csajt, még olyannál sem, aki edzett, hogy vastag lett volna a combja. kivéve, akik el vannak hízva, de nyilván ő nem csak combban vastagok.


Vagy elkezdesz edzeni, és ha egy icipicivel vastagabb leszek mindenhol, úgy értem formás, akkor arányában nem lesz nagy annyira, mint amennyire most (szerinted az) .

2019. márc. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Testkép zavar.
2019. márc. 6. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egyaltalan nem rosszindulatbol, de vagy testkep zavar, vagy zsiros vagy. Ha nem irtad volna hogy focizol, akar javasoltam is volna a foci, kezi, ropi fele mozgast az izomtomeg merseklesere.
2019. márc. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nincs testkép zavarom! Több osztálytársam is megjegyezte hogy nagy a combom és nem hájas mert látszik hogy izom! Ha valaki szeretne képet írjon privátba!
2019. márc. 6. 20:05
 9/9 anonim ***** válasza:
Tedd ki ide ha valoban erdekel barki velemenye, elvegre te irtad ki a kerdest, ne mi kerdezzunk mar privatban.
2019. márc. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!